som v piatom mesiaci tehotenstva a rodicia o tom nevedia...

Príspevok v téme: som v piatom mesiaci tehotenstva a rodicia o tom nevedia...
katastrofa

ahojte mam vazny problem,som v piatom mesiaci tehotenstva a neviem co dalej...ono je to na dlhe rozpravanie ale v skratke priatel ma nechal ked sa dozvedel ze som tehotna a teraz som uz v piatom mesiaci, nezvladam to..rodicia o tom nevedia..neviem co dalej..musim im to povedat lebo uz to zacina byt vidno..ale bojim sa ich reakcie, chcem to malicke ale neviem co robit...

vodnarka

ahoj Natalka aj ja zelam vsetko dobre tebe a malickej nech ste obe zdrave ..si velmi sikovna a statocna ze si dokoncila skolu a este k tomu aj porodila krasnu dcerku sme na teba hrde:) a dufam si aj tvoji rodicia uvedomili co si dokazala

krisha

ja asi niesom taka odvazna a pre svoje dieta potrebujem mat vsetko zabezpecene..ja viem, clovek mieni a panboh meni:-)

katastrofa

dakujem krisha :)..no podla mna by ti srdiecko povedalo,ze ako sa mas zachovat,teraz je nad tym tazko polemizovat :)

krisha

Ahoj Natalka..ja som sice nikdy neprispievala do tvojej temy, ale podrobne som ju sledovala. Ja neviem, ako by som sa zachovala na tvojom mieste a to som starsia od teba. Zvladas to perfektne, preto drzim palce aj do buducnosti.Nech sa malinkej aj tebe dari...ma super maminku

katastrofa

Ahojte..tak ja by som sa s vami len tak chcela podelit o svoju radost.Vsetci ste ma tu podrzali a myslim,ze som vdaka vam zvladla najtahsie obdobie v mojom zivote a ako sa vravi vsetko zle sa na dobre obrati,tak u mna sa to uz stalo :) 23.6. sa mi narodila krasna dcerka..Natalka..myslim,ze som asi ta najpysnejsia mama na svete :)..a ozaj patri vam moje dakujem.. za vsetko..Natalia :)

mademoiselle

jeeeeeeeeeej dd, tak jej za mna pogratuluj, je strasne sikovna a klobuk dole pred takou mladou zenou. Vybojovala si dietatko, stastne dokoncila skolu a pomalicky uz aj malicke sa bude hlasit:-) TEsim sa s nou:-)

dd

ahojte..mne Natalka napisala asi pred 3tyzdnami na pokeci, zmaturovala, ma to za sebou, len vravela, ze sa citi velmi unavena..chystam sa jej aj napisat..tak ak sa ozve, mozem dohodit cerstve infosky :))