som v piatom mesiaci tehotenstva a rodicia o tom nevedia...

Príspevok v téme: som v piatom mesiaci tehotenstva a rodicia o tom nevedia...
katastrofa

ahojte mam vazny problem,som v piatom mesiaci tehotenstva a neviem co dalej...ono je to na dlhe rozpravanie ale v skratke priatel ma nechal ked sa dozvedel ze som tehotna a teraz som uz v piatom mesiaci, nezvladam to..rodicia o tom nevedia..neviem co dalej..musim im to povedat lebo uz to zacina byt vidno..ale bojim sa ich reakcie, chcem to malicke ale neviem co robit...

tststs

prosim vas..nechcem urazat vasu inteligenciu ale uz len to ze sa neozyva je dokazom toho ze cele je to fraska...urcite je to vymyslene cize vybavicku kupujte svojim babatkam a nie jej imaginarnemu...pekny den

lucka

katastrofa...ahoj katastrofa...ak sa mozem opytat kolko mas rokov?ved pokial mas 18 tak to je tvoja vec,,aa rodicov maj na haku jak to male uvidia zmeknu...:)tak odpis..na moju otazku prosim.pa:)

leila

...baby neuverite,ja som dnes v meste uplne nahodou zbadala rozkosne malilinke ponozky pre babo a ja som jednoducho neodolala a musela ich kupit-mno su ruzove,tak neviem,ci katastrofka bude mat dievcatko,ale 1 vec do vybavicky pre male uz ma:).Potom sa s nou dohodneme,ako a kde jej vsetko posleme...juj myslim na nich,drzme obom palceky a krasny neskory vecer vsetkym:)

paradajka

tak aj ja vyjadrim zvedavost a podporu. ako sa mate?

vsetci, co s katastrofou sucitite, nekupime jej kazdy nejaku drobnost do vybavy pre dietatko, ked sa na nu rodicia i frajer vykaslali?

nika17

katastrofa drzim prsteky a dufam, ze je vsetko oks...ozvi sa...citala som vsetky prispevky a chcem ti povedat ze si fakt odvazna a prajem len vsetko dobre tebe aj malemu...obdivujem ta zato..a verim ze niesom jedina kto si to mysli...na otca tvojho maleho zabudni, vykasli sa nanho..nezasluzi si aby mal teba a maleho pri sebe, lebo tak ako sa zachoval tak to je masaker...mno ale peniazky z neho vyzmykaj nech trpi trosku...mno ozvi sa ako je to s tebou