ČO SA S NÍM STALO????

Príspevok v téme: ČO SA S NÍM STALO????
ellla

moj mazel sa velmi zmenil. Funguje to takto asi 4 roky. Sme spolu uz 15 rokov a posledne roky je doma velmi zadumcivy, vecne je za PC a nevnima ma ked mu nieco hovorim, len pozera akoby do blba...a nic.Zato medzi znamimi tam pocut len jeho, urehotany a ukecany.A stratil aj tie plamienky v ociach co ich kedysi mal ked na mna pozrel. Zda sa mi ako keby bojoval sam so sebou, nevedel co chcel a ma obcas aj take depresivno-melancholicke stavy a aj zmeny nalad smutok a taku ako keby falosnu dobru naladu...no fakt neviem co to je. A v poslednej dobe je ku mne dost zly, len ma kritizuje a krici.Manzel ma 40 rokov. Poradte prosim...

ellla

rozvadzam sa, nechce nic menit.je v tom aj ina...tusilasom to ale nechcela som si to pripustit. tak nic, ale dakujem za zaujem.

zrrzka

datail, citom sa neda rozkazat.. ak niekoho milujeme, tak stale verime, az aj oni nas..

mozme pokecat v miestnosti Pokec o zavislosti od chatovania?

Datail

No to, ci uz mam nejaky vztah si mozes tipnut a ja ti napisem hej, alebo nie...

Tak vela stastia .. Este porozmyslam, o co by mohlo ist, aj ked psychologia moja oblast nie je, ale zazil som nieco podobne... zajtra tu budem okolo 19:00-20:00 a napisem, co som vydumal .)

Kazdopadne sa porozpravaj s dietatom..

Datail

ako vravi zrrzka napis si plusy, minusy, porozpravat sa s dietatom, este raz s muzom, povedz mu na rovinu, ze chces rozvod.. uvidis, ako sa zachova.. cimu na tebe este zalezi.. ak by som bol ty, tak by som toho muza uz nemiloval..