Posilnenie imunity

petulienka12

Kedy ste prišli na to, že je to s vami...s imunitou zlé? Že niekde nastal problém, ktorý je potrebné riešiť? Už dlhšiu dobu sa pasujem neustále s nejakými zdravotnými problémami a nie a nie sa z nich vyhrabať :( neviem či to má na svedomí nedostatočná imunita alebo či v tom zohráva rolu niečo iné :(

Bora88

Mne sa osvedčili na oslabenu imunitu Immune Akut tablety. Odkedy ich užívam bývam oveľa menej často chorá. Môžem len odporucit

nikuskaliluska

mne na posilnenie imunity tento rok pomohla iba obycajna hliva ustricova imunit s echinaceou a rakytnikom, prirodne vitaminy, kazdy den staci jedna tobolka a stacilo to

Janyna

Zsazsa,prosím,to by aj mna zaujímalo,ako si si konkrétne vyliečila ten reflux,možno by to pomohlo aj viacerím,ďakujem.

Osmany

Pre zsazsa: prosim Ta ako konkretne si liecila reflux. Takisto uz par rokov uzivam lieky a navrhuju mi operaciu. Mozes mi prosim poradit, ako sa dat tomu vyhnut a vyliecit to? Prosim napis email na: budzko@pobox.sk. Vopred vrela vdaka.

zsazsa

V pohode by som pani mohla napisat nech je vela cesnaku a užíva veľa vitamínu C, ale jednoducho iba to nie je dostatočné pre posilnenie imunity. Ja mám veľmi dobré skúsenosti ohľadne uvedenej kapsuly. U mňa slabá imunita a nedostatok vitamínov spôsobilo nielen neustále prechladnutia a tak, ale hlavne reflux, z čoho som sa tiež vďaka správnemu užitiu vitamínov, minerálov, stopových prvkov dostala. Hoci mi lekári povedali, že doživotne musím užívať lieky, alebo pomôže iba operácia.

talentmania

No ako pozeram tak uz zacina obdobie pre dalsie zisky farmaceutickym firmam.Uz zacnu v reklamach ponukat vsetko mozne na prechladnutie cez leto to je ohladom bolesti v klboch:D))a cez zimu na kasel teplotu a plny nos:))

Maros75

Polyoxidonium je silný stimulátor imunity. Samotné podávanie preparátu vedie k značnej aktivácii schopnosti imunitného systému reagovať na cudzorodé antigény a zneškodňovať patogénne mikroorganizmy a bunky ako aj rozpustné toxíny a škodlivé mikročastice. Imunofarmakologické mechanizmy pôsobenia polyoxidonia v organizme boli detailne preštudované a ich pôsobenie je vyjadrené v nasledujúcich vplyvoch preparátu na konkrétne články imunogenézy:

Čítajte viac: primar.sme.sk

zsazsa

Ja som dosť často chorá, antibiotiká už nemôžu prísť u mňa v úvahu. Známa mi poradila skúsiť niečo na posilnenie imunity. Jedná sa o doplnok výživy s obsahom betaglukánu. Doteraz som si ho musela objednávať v zahraničí, ale už sa dá zakúpiť aj v SR. Je to kapsula DrImmune, ktorá má vysoký obsah betaglukánu (z kvasiniek). Je to jeden z najlepších Wellmune Wgp Beta glukánov, ktorý dokáže významne stimulovať prirodzenú imunitu (podľa viacerých výskumov), o ktorých sa viete dočítať na strane www.drimmune.sk . Mne osobne pomohol, dá sa povedať, že v tomto roku som bola chorá len raz a to som ešte nebrala tento posiľňovač imunity. Dúfam, že som vám trošku pomohla.