radost zo zivota

ajaj

Ja zbožnujem sediet pri vianočnom stromčeku a vnímať tu jeho krásu a len tak hladiet a sediet pri nom, a ešte ked vonku pekne snezí a ja mam volno - uplne blaho

zaja

ja mam rada pocit,ked je vonku víchrica,snezi a je poriadna zima a ja sedim za oknom a uvedomujem si to teplo domova,to útulno mojej izby,klud,bezpecie.vtedy si uvarim kapucinko,zapnem CD a vylozim nohy.pozeram von a som stastna ze som dnu!

Z-uzka

anita
Veľmi pôsobivé a pekné..:)) Keď si to tak človek prečíta, uvedomí si, že fakt aj takéto drobnosti robia človeku radosť, len si to neuvedomuje, lebo stále čaká na niečo veľké..
A vitaj v našom čoko klube :))))

anita

aj ja milujem stáť večer pod lampou keď sneží a pozorovať vločky,alebo ležať v tráve a opájať sa pohľadom na zelenú farbu všade okolo a počúvať v tom tichu štebot vtákov v korunách stromov.
milujem kráčať v hore a vdychovať vônu ihličia,počúvať praskanie suchých konárov pod nohami a nachádzať v machu učupené klobúčiky hríbov.
zatají sa mi dych keď pozorujem kľukatú cestu potoka v horách a počujem jeho večnú pieseň,ktorou krásne hladí na duši.keď skaly pokryté machom rámujú jeho koryto a listy rozkvitnutého záružlia sa kúpu v jeho vlnkách.
nedokážem sa neusmievať keď sa dívam na mláďatká zvierat.Na smiešne zvedavé mačiatka,na šmatľavé šteniatka ako sa im pletú labky keď robia svoje prvé kroky.milo je mi pri srdci,keď štekajú zo sna a keď si zívnu pred spaním.
a veľmi ma hreje pri srdci,keď môžem byť veľa pre ľudí okolo mňa.Pre priateľov,rodinu.A keď mi to povedia alebo napíšu.Nič nie je viac ako prejav uznania a ocenenia,ktorý potrebujeme všetci a to od kolísky až po hrob.
Oči mi zalejú slzy keď mi príde takáto esemeska:
"milá moja,aké krásne slová.už sú mi slzy v čiach.keby si len vedela,aká si veľká moja podpora,povzbudenie.tak ťa mám veľmi rada.keď som včera premýšľala o požehnaniach v mojom živote,myslela som na teba.Nikdy nechcem na teba zabudnúť.Keby si len vedela,ako veľmi ťa mám rada a ako si mi potrebná v živote..."
mám rada mojích priateľov,ktorí ma skutočne poznajú,pretože....pretože mi určite kúpia čokoládu!!!
pripájam sa do klubu čokolabužníkov ;))

Z-uzka

kiwemai
Hihi, vidíš na to som nepomyslela. Zišlo by sa a ešte lepšie by bolo keby v ten deň všade rozdávali čokoládu zadarmo :-)

ali

milujem vietor vo vlasoch, milujem vone ktore mi len tak zabludia pod nos(hrozno pri zahrade, trava...), slnko na tvari, ked prsi, vychutnavam kazdu jednu kvapku co mi spadne na telo, milujem stat pod lampou ked snezi a pozorovat vlocky, alebo sediet v trave a uzlit stebla... :-)))

Z-uzka

kiwemai
Mmm, to by teda mal.. Že to ešte niekoho nenapadlo zorganizovať. Už sa slávi bárz čo, tak je to jedno.. Viem si predstaviť to množstvo stánočkov plných rôznych odrôd čokolád.. :))