Mastné vlasy

petka18

kup si sampon proti lupinam na mastne vlasy ....su take napr.elseve ...alebo sampon na kazdodennne pouzivanie ...ja si napr. vlasy zehlim a tiez sa mi potom skor zacnu mastnit :-(

aabb01

A skúšala si zmeniť aj ten šamón proti lupinám za iný, alebo používaš stále ten istý. A čo takto fénovanie- aj to vlasy dosť vysušuje. Trvalú by som si nedávala- mala som ju dlhé roky.- keď som bola mladšia- ale nikdy viac. Vlasy síce vysuší, ale keď vyrastá problém je späť a vyzerá to ešte horšie- pri hlave mastné a končeky suché rozstrapkané- no hrôza. Farba ?? Tá tiež nie je zlá, ale skôr by som povedala nejaká bledšia, na tmavých sa mi to tiež tak zdá, že tam to skôr vidieť, keď sú mastné vlasy.

leila

aabbO1 to robím, dám si len uterák na hlavu, nešúcham si ich... v tom to asi nebude... lenže ja zas používam šam´póny proti lupinám, s obyčajným by to asi nebolo dobré v tomto smere... mám to odskúšané

aabb01

Mám podobný problém. Tiež si vlasy umývam každý druhý deň,lebo by som tiež nemohla medzi ľudí. A aby sa ti tak nemastili, skús si kúpiť len nejaký obyčajný šampón, narp. žihľavový. Nie také tie super moderné čo sa teraz predávajú. a úplne vylúč kondicionér na rozčesávanie. Ak ho už musíš používať, skús si vlasy rzčesať predtým ako sa ideš umyť a daj si ho len na končeky. Vlasy si pri umývaní veľmi nešúchaj, aby si si nedráždila korienky. Umy ich len tak zľahka. To isté platí pri sušení. Každá to praktizuje tak, že na hlavu hodíme uterák a dobre vyšúchame. Ty si musíš vlasy tiež len tak postláčať v uteráku, aby si si zasa nerozdráždila tie vlasové cibuľky. Vyskúšaj.

marta marta

s tou trvalou to neni zly napad,mne sa mastia vlasy doteraz,a to mam 31rokov,ale pravidelne si vlasy farbim takze uz to neni az take hrozne ale tiez som mala roky ked som si vlasy zmyvala kazdy druhy den.viem co to je,ide to riadne na nervy.