Mastné vlasy

66666

aj ja mam mastne vlasy umyvam si ich kazde rano ked idem do prace,mam ich po plecia a už minimalne 7-8 rokov mam melir

leila

tak trvalú určite nechcem, fuj, ale nad tým melírom by som mohla pouvažovať. A nakoľko sa to zlepší? Ako často si teraz umývaš vlasy aduliena?

qiu

alebo extrém, ktorý ti určite pomôže je trvalá...tá ti vysuší totálne vlasy... Ja mám ten istý problém, ale na trvalú som sa ešte neodvážila...

aduliena

Neviem, aké máš vlasy, ale neskúsila si melír? Ja som mávala tiež mastné vlasy a dala som si do nich spraviť melír, odvtedy je to lepšie.

martin242

Áno, to je pravda, čím častejšie si ich budeš umývať, tým sa rýchlejšie zamastia, je to začarovaný kruk, príroda totiž stále chce, aby sme mali trošku mastné tie vlasy...
Nechápe, že dnes to nieje v móde... :)

leila

kupujem si všelijaké šampóny a niekedy mi vydržia dva dni ako tak... všetci mi ale nadávajú doma, že si ich furt umývam, že čím viac si ich budem umývať, tým horšie to bude... tak neviem...

martin242

Bohužiaľ máš mastný typ vlasov a neostáva Ti nič iné, ako si ich umývať každý deň, pokiaľ sa chceš cítiť v pohode.
Ja viem, že je to otravné.
Môžeš vyskúšať aj špeciálne šampóny, na mastné vlasy je ale vhodné pri umývaní nedráždiť vlasovú pokožku, treba pri umývaní postupovať jemne.
Možno Ti to troška pomôže.