nanic zivot

Príspevok v téme: nanic zivot
nanic

ZIVOT SA SO MNOU NEMAZNAL.VYDALA SOM SA KED SOM MALA 21,MANZEL BOL PRE MNA MOJ IDOL,ALE JA PRE NEHO NIE,HNED V PRVY ROK SOM OTEHOTNELA NARODIL SA NAM SYN,S MANZELOM SME SI BOHVIE AKO NEROZUMELI,VZDY BOL CUDAK,PO 8 ROKOCH PRISIEL NA SVET DRUHY SYN A PO PAR MESIACOCH OCHORENIE,KTORE TRVA VYSE 5 ROKOV A JE TO DOZIVOTNE OCHORENIE NA LIEKOCH.PO 13ROKOCH PRISIEL K TOMU VSETKEMU ROZVOD.TAKZE SOM OPUSTENA ZENA MATKA DVOCH SYNOV,ZENA S PODLOMENYM ZDRAVIM A K TOMU VSETKEMU AJ VELMI OBEZNA.CO JE TO ZA ZIVOT?JA VIEM MAM HLAVNE ZDRAVE DETI,ALE CO JA??S OCHORENIM SOM AKO TAK ZMIERENA,ALE SCHUDNUT SA MI NEDARI,TO MA NAVIAC TRAPI.CHCELA BY SOM ESTE NAJST LASKU,ALE AKO KEDA TO JE SO MNOU TAKTO.KTO SA ZAMILUJE DO CHOREJ A OBEZNJ ZENY???

shagya

som rada ze sme aspon trocha pomoholi a kedykolvek ta prepadne nejaky pocit depresii alebo zufalstva anpis sem a ja ti urcite odpisem...nie si sama neboj sa..

nanic

dakujem vam vsetkym za povzbudive vety,musim si to opakovat kazdu chvilu a hlavne nepodcenovat sa,to je moja zla stranka.

martin242

No tie peniaze som myslel preto, lebo účinné lieky na chudnutie sú veľmi drahé, ale fungujú, bohužiaľ, s vedľajšími účinkami. Kedže si na invalidnom dôchodku, peniaze na to mať zjavne nebudeš, bude treba vyskúšať radikálne zmeniť životosprávu a začať sa aktívne pohybovať, veľmi dobré je kúpiť si domov stacionárny bicykel - takže budeš aj s deťmi aj sa môžeš venovať postave. V Tvojom prípade ide o dlhodobý boj - ale robíš to pre seba a pre svoje štastie, si mladá, tak sa nepodceňuj, dobre?

shagya

a to je spravne..chod do spolocnosti alebo navstevuj priatelky a vaz si kazdy stastny okamih...viem musi to byt tazke ale vsy sa da povedat ze mnohi su na tom horsie...a pokial ide o tu obezitu -ak nesuvisi s chorobu je to sice narocne ale da sa jej zbavit..postupne zdravym zivotnym stylom a cvicenim..mozno plavanie by znacne pomohlo...
kazdy mame iny osud ale nikdy to netreba vzdat..treba sa s tym popasovat a ako povedal a. einstein :" Neplač že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabránia uvidieť hviezdy"...

nanic

KOLKO VAZIM?,TO SA HANBIM AJ NAPISAT....STRASNE VELA VIAC AKO 130KG MERIAM 174CM.JE TO HROZA.NEPRACUJEM SOM NA INVALIDNOM DOCHODKU.MOJA CHOROBA SA PREJAVUJE NA KOZI,V HLAVE.RAZ MAM PREJAVY A NIEKEDY MAM DLHO POKOJ.MAM TO VELMI TAZKE ALE VIEM KED SI NEPOMOZEM SAMA NIK MI NEPOMOZE I KED DOBRE PADNE PSYCHICKA PODPORA.PRIATELKY MAM NASTASTIE,RADA SA S NIMI ZASMEJEM.

miaa

nanic,ako na to?mysli na to ako budeš vyzerat atraktivne ,prítažlivo a tým si aj skor najdeš manžela.čím viac pojdu kilá dolú tým budeš sebavedomejšia a ver že to mužov pritahuje viac ako dokonalé miery.navyše si mladá a skúsena a pritom so zdravím velká bojovníčka.myslím že máš teraz krízu ale aj nepochybne krásny život pred sebou.treba len vydržat,pracuješ niekde,mas priatelky,ma ta kto podporit?

gumajz

nanic,ved si ešte mladučká tak zabojuj, skús si prečítat knihy od Edity Sipeky vysoká škola chudnutia,nie je to žiadna dieta,ale zmena životného štýlu, pravidelné jedenie.ja mam ovela viac a zacala som boj s obezitou.ty to musiš dokazat

nanic

MARTIN TERAZ MAM 35 PREC.OBEZNA SOM HLAVNE PO PORODOCH,VIES JA SOM Z NEVYDARENEHO MANZELSTVA NASLA UPOKOJENIE V JEDLE.MAM DODZUBANY ORGANIZMUS VOLAKDY SOM SCHUDLA AJ 10KG ZA MESIC A POTOM SOM TO PRIBRALA AJ S KILAMI NAVYSE ONEDLHO.POSLEDNE 2 ROKY SA UZ ANI VELMI NESNAZIM,REZIGNOVALA SOM,PRETOZE VYDRZIM JEST INAK-ZDRAVO,LEN PAR DNI.SOM ZASE NASTARTOVANA JEST INAK AJ CVICIT,ALE BOJIM SA CI ZASE NEZLIHAM,JE TO HROZNE TRAPENIE.VIEM ZE KEBY SOM SCHUDLA ZIVOT BY SA MI ZNACNE ZMENIL,ALE AKO ZISKAT PEVNU VOLU?PRECO SI PISAL ZE POTREBUJEM PENIAZE?

martin242

A teraz máš koľko rokov prosím Ťa?
Neboj sa, s obezitou, pokiaľ nieje zapríčinená chorobou sa dá úspešne bojovať, treba pevnú vôľu a samozrejme aj nejaké tie peniažky.
Trpíš obezitou od detstva, alebo si pribrala až po deťoch?