Po vysadení antidepresív

Príspevok v téme: Po vysadení antidepresív
leila

Ahojte, vysadila som po dvoch rokoch cipralex, oficiálne mám úzkostno-depresívnu poruchu, osobne si myslím, že aj tetániu. Asi dva týždne po úplnom vysadení sa mi začínajú vracať príznaky - fyzické ale len, napr. točí sa mi hrozne hlava, mám také navaly do nej, žemám pocit, že padnem na zem a hotovo, niečo podobné, len v trochu inej verzii som mávala aj predtým... ale nechcem už brať AD, povedala som si, že to vydržím a skúsim hocičo iné, len mi prosím poraďte, že čo mám robiť...

RNG

ked chces nahradit ucinok antidepresiv, musis hladiet na prirodne latky(doplnky) s podobnym ucinkom.
To je St Johns Wort(lubovnik, trezalka), 5-HTP, SAM-e, L-tryptophan, L-DOPA a ine

leila

kúpila som si StressB, spirulinu a zmes minerálov na kosti, beriem to ale len cca týždeň a zatiaľ teda neviem...

jaja

ľubovník bodkovaný, trezalka tečkovaná, hypericum perforatum, st johns worth... ale skús radšej nejaké potravinové doplnky, od RNG napr:-)

samko r.

Skús piť čaj z Trezalky, poprípade 1:1 s myšochvostom. To by mohlo zabrať. A vôbec AD sa uberajú postupne nie naraz....