plienky

repete

babatka balime na siroko len tu v zaostalej Europe. vsade inde na svete sa na to vykaslali, pretoze je len mizive percento babatiek s problematickymi klbikmi...
ale priznam sa - aj ja som maleho balila aj do ortopedickych nohaviciek (na jednorazovku + 1 bavlnena plienka), ale len 4 mesiace. Po narodeni ides na kontrolu, tam ti povedia, ci mas balit s jednou bavlnenou alebo dvoma plienkami a ked ma dieta cca 4 mesiace, ides na dalsiu kontrolu a tam ti povedia, ci v tom mas pokracovat alebo je to v poriadku. a takmer vzdy je to v poriadku.

mamina123

JA CAKAM BABO V MAJI A PRVU DCERU SOM BALILA NASIROKO,TAK SME TO ROBILI DO POL ROKA,ONA MA UZ 9ROKOV.SAMOZREJME ZE SA TO ROBI KVOLI KLBIKOM ALE TERAZ PLANUJEM DAVAT JEDNORAZOVU,NATO BAVLNENU,A NATO POSTOLKY.BABO MUSI BYT BALENE NASIROKO

jablonka

jednorazovu, potom dve bavlnene a napokon postolky. ale nasiroko sa bali len cca dva mesiace, podla stavu bedrovych klbov. to ti povedia presne na zaklade USG.

miaa

samozrejme novorodencom najprv jednorazovku a na to bavlnenu naširoko koli klbikom,v porodnici ta naučia ako balit babo,nemusíš sa bát.