Orgazmus

Príspevok v téme: Orgazmus
leniny7

Ahojte.Mám na vás taký malý dotaz,ktorý ma ale dosť trápi.
Mám priateľa no vidíme sa tak raz za 40 dní.Milujeme sa a už sme mali spolu aj pohlavný styk.No mňa i môjho partnera trápi,že ma nevie uspokojiť.Väčšina mojich kamarátok už má svoj orgazmus za sebou a bez niakych problémov.No ja stále nič:(
Môže to byť vekom?Mám 17.Inak si milovanie či už orálne alebo klasické veľmi užívam.
Vopred ďakujem za rady.

gater

Ha.. Mozno sa ponahlas,bojis alebo chces vela. A o tom vaginalnom orgazme ? Aj v sedemnastke ho mozes zazit az taky,ze sa Ti budu podlamovat nohy alebo ... S pozdravom j

maddie

nesuhlasim s tym, ze vaginalny je az v neskorsom veku. To nema s vekom nic spolocne, mozno len to, ze chce cas, kym sa dvaja zosuladia. A je tiez otazne, ze ked si to robi sama, ci vtedy dosiahne orgarzmus. Ja som mala aj pri prvom milovani aj pri kazdom . Niekto nema a je nejake percento zien, ktore ho vraj v zivote nezaziju. Miolovanie je nadherne aj bez orgazmu,aj ked s nim je to ovela lepsie,ale netrapte sa nad tym. Dolezite je aby ste sa citili spolu dobre a boli si co najblizsie, ono to casom pride,len netreba na to mysliet, ze chces aj ty. Uvolnit s ariadne, poriadna predohra avsetko co k tomu patri. niekomu to trva dlhsie. Asi bude platit len cvicit, cvicit, cvicit s priatelom. Ale enzabudaj na ochranu!!!

peta.guest

Ja si myslim,ze to neni v neschopnosti partnera alebo partnerky. Zena musi byt v zrelom veku. Vsetko potrebuje cas a aj toto urcite. Ja osobne nemozem povedat,ze by som orgazmus zazivala pri kazdom styku, ale vecsinou ho zazivam. Hlavne je aj o aky ide. Vaginalny je az v neskorsom veku.

CiCinQQQa

Moje kamaratky spoluzaiacky od 15-hore uz zazili orgazmus neviem..podla mna nezalezi na veku..ja mam 16 a tiez som nezazila orgazmus a moja kamoska ma 16 a zazila ho...Hmm..ja by som ho tak rada chcela zazit..:)))

marica

nooo u nás je to tak,ked sme spolu vždy
sa urobím ,priatel ma hladí tam dolu
a ked som dost vlhká sa pomilujeme
a podarí sa nám to aj spolu ,sme štastný
velmi ho lúbim ,krásne sa miluje

sweetie

gogogo si si isty/a tym vekom? ja mam 23 a s orgazmom nemam problem odkedy som zacala so sexom(za predpokladu schopneho partnera). no co sa tyka klitorialneho ten sa mi podaril asi iba 2krat v zivote...