vyšetrenie na príjme

Príspevok v téme: vyšetrenie na príjme
henrietta

ahojte maminy, chcem sa len spýtať, že ako prebieha vyšetrenie na príjme. V TV minule rozprávali, že veľa žien by bolo radšej, keby sa nevykonávalo, že je to nepríjemné, tak si hovorím, že ak to prebieha tak ako na prehliadke, tak prečo až tak nepríjemné. Ja budem tiež o chvíľu rodiť, tak nech viem, do čoho idem ...

irena.a

Podla mna mysleli v tv to, ako sa ty zvijas v bolestiach a oni sa ta pytaju kraviny, ako kde pracuje manzel a ako sa vola tvoja matka. Pritom to by mohol nadiktovat aj manzel (bol tam so mnou, sam to navrhol, nech ja uz mozem ist na klystir, holenie a pod, nech to mam cim skor za sebou). Sestra mu povedala, ze tu nie sme v Ordinacii v ruzovej zahrade ani v americkom filme, tak nech sa spamatame a odpovedam na otazky. :( Slovenske zdravotnictvo...

evitka001

Mňa na príjme vaginálne vyšetrila lekárka na koľko som otvorená, na sone pozreli bábo, vypísali papiere a poslali ma na vzdycháreň. Na príjme bola veľmi milá lekárka a odhovorila ma od pôrodu do vody, na ktorý som pôvodne prišla. Navrhla mi epi. Na vzdychárni sa ma spýtali či súhlasím s klystírom a príp. oholením. Ja som sa holila asi týždeň pred, takže nakoniec ma neholili. a potom som veľa chodila atď.

[zruseny17]

u mna to prebiehalo tak ze som prisla,vypisali so mnou papiere-uzasna vec ak mas silne bolesti,potom mi sestricka natocila kontrakcie,prezliekla som sa,prisiel doktor,vysetril a isla som rodit,lebo uz som prisla otvorena na 8.Inak ides este na vzdycharen a tam ti daju klystir,popripade oholia ak nie si.Daju nejake injekcie na urychlenie a uz potom uvidis podla situacie.

amilion

jaj Heni ja ked som cakala dceru pred deviatimi rokmi tak ma prijala sestricka,prezliekla som sa,dala ma na kozu,vyholila a potom ma normalka vysetril doktor,ze by to niak bolelo,no ani nie taka klasika jak v poradni.mozno dnes su uz ine postupy,ja sa tam nechystam,snad by ti poradili mladsie maminy