Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co sa mi stalo??

bianka

Dr jajboli - to, co som opisovala, som zazila cca pred 2 rokmi, no ked sa to neobjavovalo, tak som tomu uz nevenovala pozornost. Odvtedy som to uz nemala. Ked sa mi to stalo, tak som spala a zobudila som sa s tym, ze potrebujem ist na wc. No a ked som sa vracala do postele, toto sa mi prihodilo. No bola som na preventivke, a tam mi nezistili nic. Tak preto som uz tomu nevenovala pozornost.

Dr jajboli

to nebolo odpadnutie, ale psychika + krčná chrbtica. Zamysli sa, či nie si náhodou prepracovaná, unavená, vystresovaná, v napätí. Môj syn to mal nie raz, volali sme aj záchranku a vždy mu pichli niečo na ukľudnenie. Netreba to zanedbať a volať RZP alebo ísť k lekárovi, pretože potrebuješ urobiť ďalšie vyšetrenia. Nezanedbaj to! Držím palce

bianka

Mne sa raz prihodilo cosi podobne. Lezala som v posteli, no ked som vstala, oblial ma studeny pot, zacalo mi hucat v hlave a usiach (az na prasknutie), a na chvilu som prestala vidiet, a padla som na zem. Odpadnutie to nebolo, no bolo to tiez dost zahadne. Odvtedy sa mi to este raz prihodilo u lekarky po brati krvi. No to bolo naposledy.

katty081

a nemohla si byt hladna? ja ked som hladna na mna pridu mrakoty a ked sa nenajem tak tiez mam mravencenie a sa potim.

nechapem

urcite tyo nebolo z jedla,naposledy som jedla asi 7 hodin predtym a zle mi nebolo,len to trpnutie,studeny pot,busenie srdca,piskanie v usiach,,,inak nic..

agina

Musela si nieco jest, bola to slaba otrava.Mne sa toto iste stalo, ked som zjedla cely balicek gumenych medvedikov.Odvtedy som na ne alergicka.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.