nechcem sex - som nenormalna?

cica-mica

ahoj, ja ked som mala chalana prvého tak tiež som bola na tom rovnako, tiež ma to do toho sexu nejako nelákalo...skrátka som sa bála že čo a ako a tak....chápem čo máš ty na mysli lebo som to zažila aj ja..ale ver mi že ked budeš na to pripravená tak to sama budeš chciet... len to chce trošku času a skusenosti.. zatím ako už písala jaja sa venujte ostatným veciam okrem toho sexu a neboj aj na ten sex príde len to chce čas... a urob to vtedy ked budeš chciet ty aby si to nahodou nelutovala alebo niečo podobného...lebo predsa len je to iné ked robíš niečo sama od seba ako z donutenia...tak sa drž a nedaj sa :)

jaja

tiež som sa 1x toho bála ako ohna, ale ver mi, že ked budeš pripravená, sama ho o to požiadaš, zatial sa venujte iným príjemným spoločným činnostiam:-)

myra5

milanko,pokial nemas zaujem napisat nieco inteligentne,radsej sa ani nenamahaj.vies zeny to so sexom nemaju take jednoduche ako muzi,ktorym nerobi problem prefiknut hocikoho/hocico

milanko9999

a ty si co moja zlata???nechces sex??ved to je super vec! krasny relax,super odreagovanie ked mas nejake problemy.ti to precisti mysel...mas 20 rokov a nemas chut na sex?tak si jebnuta.....