Gastritida typu A

Príspevok v téme: Gastritida typu A
zaludok

mam dlhodobe problemy so zaludkom. zistili mi gastritidu typu A, je to udajne prekanceroza. od toho sa mi odvijaju dalsie zdravotne tazkosti. som nesmierne unavena, nic nevladzem robit, stale by som spala. zle mi travi atd. keby som mala vsetko vymenovat, bolo by to dlhe. vie mi niekto poradit? co mam robit, co vsetko treba zmenit aby som sa zbavila problemov? dakujem vsetkym.

radana

Hmm,tak to mi je luto :-( Necitala som vasu temu,tak som nevedela,ci to uz mas za sebou.No ani sa ti necudujem.Aj ja by som sa toho asi bala :-(

[zruseny12]

nebola,bojim sa...lebo m jedna znama hovorila,ze jej mame buchla krv z nosa a usi ked tam bola a ja mam tiez cele telo oslabene...tak mam strach...aby aj mne nieco sa neposkodilo,rozmyslam ze radsej pojdem na kvapku krvi aj tam sa da zistit ci mam helikob.dnes ma boleli creva,neviem asi som nieco zjedla,co mi nesadlo...

[zruseny12]

perla...ak mozes zozen si aj knihu...JEDLO AKO JED,JEDLO AKO LIEK...
TAM JE TIEZ NIECO POPISANE O GASTRITIDE a nejake rady...alebo ako pise mirka...mozno by ti viac napisal RNG...alebo si popozeraj temu:gastritida...

perla

Pekne zdravím.mne tiež zistili chronickú gastritídu ale lekárka mi povedala,že to je autoimunitné ochorenie a nedá sa to nejako liečiť.ani na internete sa veľmi o tom nepíše ako by sa dalo predísť komplikáciam nakoľko aj mne bolo povedané, že je veľké riziko na rakovinové ochorenie žalúdka. má niekto skúsenosti s týmto ochorením?