je to mozne???

Príspevok v téme: je to mozne???
neskusena111

som panna, velmi sa chcem uz so svojim priatelom milovat, len este cakam na tu spravnu chvilku..stale tu vsak citam ako to je tazke tam na prvykrat dostat, a ako sa treba roztahovat a prekonavat tu bolest...je to vazne az take strasne??je mozne ze by to na prvykrat vyslo??priatel ma prstoval iba jednym prstom a po chvilke to uz bolelo...neviem co si mam o tom mysliet

sweetie

ak uz priatel mal pred tebou pannu bude vediet ako na vec, neboj.hlavne sa pritom nezatni, uvolni sa a neprestavajte komunikovat.je to sice nejaky ten rocik co som mala prvy sex ale zivo si to cele pamatam a bolo to v pohode.bolest tam trosicku bola ale je to individualne.vzdy mu daj najavo ked ta to boli a on trochu povoli.takto dokola a po 10 minutach si ani nevsimnes a uz bude v tebe..ja som ani nekrvacala ale to je tiez individualne.hymen byva dost pruzny takze niekedy(vacsinou)ho ani prsty ani tampony nepretrhnu celkom.prstovanie ta boli asi preto ze sa natahuje..
tak to je strucne vsio..drz sa

neskusena111

ja myslim pod slovom panna ze som este nemala sex, nie ze mam panensku blanu...tu ide o to, ze ked ma priatel prstuje tak najprv je to strasne prijemne ale potom to zacne boliet, mam pocit ze je to preto lebo ako keby mi ju roztahoval a ja uz potom nemozem pokracovat...lebo je to dost neprijemne, mam 18 a velmi sa lubime a chcem sa s nim milovat, ale neveim si predstavit co to bude za bolest...mate niekto nejake rady?

sonaja

zlatko nikde neni napísané že to musí bolieť bolieť. a za druhé keď na to budeš pripravená a správny čas tak to príde aj samo a ešte niečo ak používaš tampóny a priateľ ti tam strčim prst či prsty tak už panna pravdepodobne nie si to mi ver (ak sa dostal dnu) pozry si cez google hymen obrázok a pochopíš že by tam ten prst nedostal ak by si bola panna to by vyzeralo ako keď natiahneš sáčok, kondom ...na pohár a chceš dnu strčiť prst tak sa samozrejme rozdtrhne.držim palce