Mám problém

Príspevok v téme: Mám problém
silvus

Ahojte, mám 26 r. a od svojich 16 rokov sa liečim na PPP. Najskôr som mala anorexiu, potom bulímiu. Niekoľkokrát sa mi ju podarilo zvládnuť, ale teraz som sa zasa vrátila k zvracaniu. Strašne sa snažím, aby som sa neprejedla, ale tá chuť je taká obrovská...Akoby si moje telo vynahrádzalo to, že toľké roky hladovalo...Už 10-krát som bola v nemocnici, aj teraz by som išla, ale nemôžem si dovoliť v práci 3-mesačnú PN-ku ( a aj kvôli tomu, že v nemocnici vždy priberiem, a ja to nechcem, teraz mám dobrú váhu- 159 cm a 48 kg. To je tak akurát. ) Rada by som si s vami vymieňala rady, ako nezvracať, ako to zvládnuť, podporovať sa ...Dúfam, že mi niektorá odpíšete, môžeme si vymeniť aj mailové adresy a písať si...Ďakujem.

lienocka24

baby myslite ze sa da napr z anorexie dostat len takym rozhodnutim ze /no tak dobre/? alebo treba najst a vyriesit najprv ten problem z ktoreho to zacalo?
kamaratka mi stale hovori ze je to na mne ako sa rozhodnem a pre aky zivot sa rozhodnem a staci zacat a pojde to ale je to silnejsie ked ma niekto fobiu z niecoho tak tam nestaci len ´zacat´:(
co si myslite o tom?

amy389

ja mam taku isty vysku a 10 kil viac a som chuda :))) myslim ze by sa mala pozriet do zrkadla a povedat ze mam v hlave nasrate ked toto robim tak sa uvedom a zi normalne preboha

ich

aj ja som si presla anorexiou a teraz mam tu zasratu bulimiu...
aj teraz akurat zerem...a za chvilku prestanem a............
Nieje nic co by mi vyslovene pomohlo...pomaha mi vela malickosti...
v prvom rade ti vravim...vykasli sa na vahu...skus priajat ako dar, ktory si vazis a nechces ho zneuzivat...
Isto mas tzv. kryzove situacie a casy, proste ked vies se asi budes... skus tenco cas stravit inak a dokaz svojmu telu ze tak ako chce ono, ty cas travit nebudes.......pod na plavaren, do kina, do baru,
asi to moc nie rada, ale ja chodievam vyvencit psa a zhulim sa jak prasa..to mi pomaha....
good luck

amylie

Tak.....hlavne si povedať - chcem byť zdravá šťastná a dačo preto aj urobím. Vyvážená racionálna strava a kus pohybu, to ti pomôže túto cool váhu udržať a budeš sa cíťíť fit, zdravo a pekne....