zena straca na pritazlivosti

Príspevok v téme: zena straca na pritazlivosti
milanek

neviem preco sa mi priatelky chvalia ako boli u gynekologa ze ich vysetril dole i hore a su ok - ja stracam o nu zaujem ved aky ze je to intimny zivot ked v pozadi asistuje muz ved to uz nie je dvojica ale v trojke. len jedna priatelka navstevovala gynekologicku a bola pre mna podstatne zaujimavejsia aj tym ze si babske veci dokazala riesit so zenou

tuk-tuk

suhlasim s hmm,naco si zrat nervy s niekym,kto za to ani nestoji.Mele si tu svoje a neakceptuje nazor druhych.Skoda reci.

hmm...

mademoiselle: ja by som to na tvojom mieste uz nechala tak... proste on zalozil temu, akoze chce vediet nazory inych, ale pritom stale trva na tom svojom... a hocijaky argument, ktory das pre neho nie je argument, vzdy si na to da nejaky svoj trapny protiargument... proste jeho pravda, ktoru ma choro zakorenenu v mozgu je akoze ta spravna... tak o com to je?? .. proste je to pako.. zbytocne si tu nicis nervy...

mademoiselle

a na margo toho, ze si najskor vyberies lekara alebo lekarku, co si sa ty ohanal, tak moj zlaty, ja si lekarov vyberam iba na zaklade mnohonasobnych odporucani a u gynekologa to plati dvojnasobne. U nas su zeny uplne otrasacky, len prides a uz otvori svoje velke usta a hned na teba huci, je neprijemna a zaobchadza s tebou ako s kusom handry. To yb si si ani ty nedal, ci ide o gynekologa,alebo hocijakeho ineho lekara.

mademoiselle

milanek, ty mi uz fakt lezies na nervy, tu sa clovek nemoze nerozculit, vies co kamarat? Chod ku gynekologovi sam, vylez si na kozu, nechaj si strcit do zadku prsty, pripadne do dierky na penise a potom sa rozpravaj o tom, ze ci pojdes k zene,alebo k chlapovi. Si chory pre Boha, neverim vlastnym ociam, ze takyto chlapi existuju. Zena pride na gyndu vytrasena a je statsna, ze z tadial vypadne a ty tu ides pisat rozpravky, a kazat, ked ty to NIKDY nezazijes a ani si NIKDY nezazil. Tak najskor chod ty na gyndu, nechaj sa vysetrit (aj ked neviem ako yb to prebiehalo:-))),ale az potom tu vypisuj, pretoze ako chlap toto nikdy nepochopis. Tak isto ako nepochopis, ake je to nosit dieta pod srdcom a aj si ho odrodit, lebo to nikdy nezazijes. A neviem co by si robil, keby si mal zenu tehotnu,sla by rodit a sluzbu by mal iba chlap.Alebo by si si mohol vybrat zenu, ktorej pod rukami zomrie 50% deti,alebo chlapa, ktory je fakt sikovny a dba na bezpecnost zeny a dietata. Si zaslepeny ziarlivostou az chorobnou. Je to lekar, tak isto ako ortoped,kardiolog a kopec dalsich. A na otazku urologicky si sa nevyjadril. A je to porovnatelne aspon v niecom. Tak nepozeraj na odbornost,ale keby si mal ist s tvojim krasavcom, dajme tomu, ze by si mal na nom exem,alebo plesen, k lekarovi a mal by ti ho chytat, ku komu by si siel k chlapovi alebo k zene??? HM?

milanek

prispevok od machulka006 "Normálne si nasjkôr vyberieš lekára. Alebo lekárku. To je dosť dôležité pre celkové pohodové prežitie vyšetrenia. Ja som zažila aj aj, ale lekárka je mi "príjemnejšia", ale je to individuálne, záleží to od prístupu toho lekára." Tak teda je to aj o tom pohodovejsom preziti o prijemnejsom ale mne zdoraznujete len ze pristup muza je lepsi tak piste o tej pohodovejsej a prijemnejsej stranke u muza gynekologa a bez rozpravok

jeeej

Tuk-Tuk nič si z toho nerob. Títo mužský prispievatelia asi veľa sebevedomia nemajú. Lutujem každú babu čo si s nimi začne lebo nie je nič horšie ako chodiť zo zakomplexovaným chudákom. Oni majú proste nejakú zakorenenú predstavu že babe robí dobre keď je napr. s 15 cm kliešťami odcvakne kúsok mäsa z krčka na vzorku a pod.

tuk-tuk

Mam toho dost, ziadny chlap o gynekologickom vysetreni nevie ani figu!!Melete tu svoje a princip vam unika,zena tam ide,ked ma problem,nie aby jej robil dobre.Taku nepoznam a kamosiek mam kopu.

jeeej

hahaa neviem o čom tu točíš, asi nevieš prečo ženy chodia na gyn. Neviem si predstaviť, že by sa mu postavil keď vidí 50 cm od nosa výtoky, zápaly a odoberá vzorky. To môže byť na koze aj pamela anderson, keď je chorá asi len úchyla by vzrušila.

hahaa

nuz ano pri mladej peknej vonavej sa mu postavi a pri starej zvadne chudak doktor ma to velmi tazke je mi ho skutocne velmi luto alebo si myslis ze mu rozkaze tak teraz nie lebo som v praci och ta zenska naivnost

moisha

gynekológ je lekár, ktorý keď vidí každý deň toľko pošiev, tak ak dôjde domov, pochybujem, že má aj chuť na sex. Má, ale so svojou priateľkou, manželkou... Jednoducho musíš pochopiť, že to je jeho práca, oddeľuje prácu od súkromného života. Veď predsa mu tam chodia, ako i mladé baby, tak aj staré babky...