zena straca na pritazlivosti

Príspevok v téme: zena straca na pritazlivosti
milanek

neviem preco sa mi priatelky chvalia ako boli u gynekologa ze ich vysetril dole i hore a su ok - ja stracam o nu zaujem ved aky ze je to intimny zivot ked v pozadi asistuje muz ved to uz nie je dvojica ale v trojke. len jedna priatelka navstevovala gynekologicku a bola pre mna podstatne zaujimavejsia aj tym ze si babske veci dokazala riesit so zenou

tuk-tuk

Milanek,ja len tolko,si podla mna cudny.Mas nezvycajnu reakciu na gynekologov.Preco???Nejaky ti prebral kocku,alebo si chorobne ziarlivy??Ine vysvetlenie tvojho problemu nemam a suhlasim so sedmikraskou..A to ze nejaky blbec ti pri pive rozprava "zazitky" z vysetreni...nemam slov...to musi byt tiez chudak,co vas inac nevie zaujat!!

majkaaa

A ešte niečo ti poviem...keby mi môj muž vyčítal lekára ku ktorému chodím a mal s tým spojené takéto myšlienky,stratil by na príťažlivosti u mňa on. Pokladala by som ho za paranoidného žiarlivca.

majkaaa

Milánek...ja chodím ku chlapovi a som spokojná,pretože nič nezanedbá,chová sa slušne,vyšetruje citlivo. Neviem,na čo si tu háklivý,je to lekár. Ja ani netuším,či môj muž vie,či chodím ku chlapovi,alebo k žene. Ja sa tým netajím,ale ani to tom zbytočne nerozprávam. Proste to beriem ako fakt,ako lekárske vyšetrenie. A názory na mužov gynekológov a ženy gynekologičky sú tiež rôzne.Nie každá žena lekárka vie pochopiť ženu,často býva horšia ako muž. Ale máme možnosť voľby.Ja preferujem predovšetkým odbornosť a ako je tam so mnou zaobchádzané. Ak budeš ležať v nemocnici a budeš nevládny,tiež ti nepridelia chlapa,aby ťa umyl,príp.aby ti doniesol bažanta. Je to proste zdravotnícky úkon,ktorý do súkromia nemiešam.

mrkva

to zavisi od gynekologa, aky je. Nechce sa mi verit, ze vsetci sa z toho smeju pri pive. A co sa tyka zien, myslis, ze zeny - gynekologicky si to nechaju pre seba ? Niektore to tiez vykvakaju svojim kamoskam pri kave. A myslim si, ze ziadny normalny clovek si nebude robit srandy z chorob inych ludi. Len totalny debil nieco take moze urobit. Ked poznas takeho chlapka, lekara urcite by som to nenechala len tak. Viaze ho lekarske tajomstvo a ked ho porusi, musi za to niest aj nasledky

milanek

urologicka? a existuje? ved nie su ziadne pravidelne preventivne prehliadky poznam jedneho 73 rocneho muza ktory to potrebuje tak ako a preco sa porovnava gynekolog s urologickou? je to neporovnatelne s niecim co neexistuje! LOLITA22 mala o 12:11 prispevok ktory akceptujem "zena si robi s vaginou co chce lebo vie co boli a co nie" ved to pozna podla seba to uz nie je rozpravka ale fakt, ale nie je to dovod na odchod ku gynekologovi. To si len vy myslite ze to zostane za dverami ambulancie co mu poviete rozprava nam to pri pive ako sa mu dobre zije ake mal kuriozne pripady ako sa neviete vyjadrit a nevaha k pripadu povedat meno zeny ktoru poznam a podla vas som odsudenia hodny ak si neprajem aby moja mila sa stala predmetom takychto rozhovorov a zabavy.

sedmikraska

milanek, prosim odpovedz mi: za predpokladu, ze mas urologa-chlapa, a ten by mal dovolenku a zastupovala by ho urologicka-zena a ty mas vazny problem, siel by si ku nej alebo nie?? A napis mi este aj nad cim by si vtedy rozmyslal, Za odpoved vopred dakuje

mrkva

a este som chcela dodat: kazdy normalny clovek si vyberie lekara, ktory uz ma urcite odporucania od znamych a tak. Ty by si radsej poslal svoju holku ku zenskej, keby si vedel, aka je neschopna a kolko zien doriadila ?? Alebo radsej nech chodi ku chlapovi, ktory nic nezanedba a vsetko vylieci vcas ? Porozmyslaj.

mrkva

milanek a co si myslis, ze gynekolog nas tam vsetky "pretiahne" alebo co ? On vysetruje, mozno by bolo dobre, keby si aspon raz absolvoval take vysetrenie :) by si aspon videl, co sa tam robi :) Ja som u neho v ambulancii max. 5 minut, pozrie, predpise lieky alebo povie, ze je vsetko ok a idem domov. Neviem, preco by to malo vadit mojmu priatelovi. lekar je odbornik a nie uchylak, je tam od toho, aby liecil. A presne, ako pisala lolita22 muzi su jemnejsi, lebo nevedia, ci nas nieco neboli a tak a zenam je to viac menej jedno, ci ta nieco boli alebo nie.

milanek

to neprijemne vysetrenie je vam prirodzenejsie absolvovat u muza - to zatial priznali dve zeny ostatne zatlkate rozpravky vymyslate preco je on lepsi ako ona a co tak priznat pravdu ved ja vam toho gynekologa neberiem ked to vasmu milemu nevadi majte ho a keby mu to aj vadilo nezmeni to