Cierne nohavice

eam

Aj mňa "rozčuľujú" čierne nohavice, jedine poriadne vykefovať mokrým kartáčom a pokiaľ látka znesie horúcu vodu namočiť ich do vody s čiernou dúhou / farba na textil/, tá zafarbí biele chlpky.

BBella

Hladam radu...neviem co mam robit..a kde hladat odpoved...dostala som krasny svetrik, ale pusta veeeeeeeeeeeeeelmi chlpy...brutalne...uz som ho odchlpovala takym lepiacim valcekom ale ...stale..co mam robit???vyprat???alebo co???nechcem ho vratit...lebo je krasny...

[zruseny12]

tiez nerada nosim cierne nonavice s toho dovodu,ze sa vsetko na nich lepi a vidno to...ale minule som mala biele a zase zacalo prsat tak som vyzerala:0((((..........oprskana az po zadok...je aj taky ako maly vysavac co zbera zmolky s polovra mozno by to pomohla aj na tie nohavice...je to len mechanicke tusim...

danieli

aj ja pouzivam lepiacu pasku, mam ju v kabelke pre kazdy pripad a hocikedy aj v skole na toalete si nohavice prebehnem a je po probleme, akurat vam dievcata neodporucam svetlo na diskotekach tam to vsetko kazdu spinku vidno, tak pozor na to

aduliena

Miselka,

žiaľ, keď je taká látka, nenarobíš s tým nič....aj ja mám jedny nohavice také, že sa na ne nalepí všetko a riešim to tak, že so po nich prejdem navlhčenou kefkou, alebo si ich pretriem mokrou rukou....