ževraj mi "pomôže" to posúriť

Príspevok v téme: ževraj mi "pomôže" to posúriť
biba123

Ahoj všetky, čo ste alebo boli tehotné. Dnes som bola na vyšetrení, a tam mi lekár oznámil, že budúci týždeň mi ževraj "pomôže". Neviem, ale čo tým myslel. Termín mám o dva týždne, som otvorená na 1 cm a ... povedal, že pri vyšetrení to posúrime ... Neviete niekto, čo tým myslel ?? Či mi prepichne vodu, či čo ?? Pýtať som sa nemohla, lebo som tam bola 5 minút aj s prezlečením, lebo sa ponáhľal, tak ... neviem, či sa mám báť ...

miaa

neboj sa ničoho teš sa uvidíš ako sa s manželom naplačete od radosti,no úúúúúúúúžas,najsilnejší emocionálny zááážitok.my s manželom sme plakali aj zo 4mesiace po narodení malinkééého.uži si tie pocity naplno,ked porodíš,budeš sa doslova vznášat z tolkej radosti,opakujem teš sa,teš sa,teš sa.paaaaaaaaaa

biba123

joj, babče moje, ani neviete, ako sa teraz cítim ... bojím, no i sa teším zároveň, ale ... hádam to nejako dopadne ... áno, je to moje - naše . )) prvé babuľko, bude to chlapček - Marek a dúfam, že po pôrode bude všetko v tom najlepšom poriadku ... . ))

monitaa

och ja ti tiez velmi drzim palce. asi je to prve babo vsak? ja tiez prve. a čo to bude chlapcek alebo dievčatko? mena mas pripravene? určite daj vedieť ako si dopadla a možno do buducej stredy sa to rozhybe aj samo

miaa

biba,neboj sa myslim že ten hmat oproti porodu bude malina,aj ked ta nechcem strašit,budem na teba mysliet,verím že sa už mooooooooooc tešíš.po porode sa ozvi ako ste to zvladli:)papa

biba123

takže moje milé monitaa a miaa . )) ešte som chvalabohu doma, ale len kvôli zápalu ... inak by mi naozaj robil ten hmat - pýtala som sa ... ale budúcu stredu už tento "zákrok" urobí, tak ... uvidíme. Monitaa, dúfam, že dopadnem ako Ty a porodím ešte v ten deň : )) pa ... a ďakujem za podporu, ale ... ešte mi držkajte palce : ))

monitaa

aj ja ti držim palce, ja mam 4 mesiace po porode a z maleho sa vsetci tesime. a hamiltona sa fakt neboj neni to nič hrozne ani bolestive... tak nech vsetko dobre dopadne

miaa

budem na teba mysliet,tak nech ti to dobre dopadne a nech je melinke zdravučké.porodu sa boja všetky ale všetky to zvladli a zvladneš aj ty.pa

biba123

idem v stredu a termín mám 21.4. Takže ... možno takto o týždeň tu už budem mať vytúžené bábätko . )) ... a veľmi sa teším, no mám aj obavy z pôrodu, no ... uvidíme