laska? alebo trava?

Príspevok v téme: laska? alebo trava?
masi

Moj priatel sa zamiessal do spatnej skupiny kamaratov a neviem ho odtiahl odrthnut. Je to banda obycajnych fetakov. Nechcem aby zacinal s tymi srackami a neviem ako tomu vsetkemu zabranit :( prosim, stretol sa uz niekto s niecim podobnym? ma niekto skusenosti? velmi mi pomozete aj svojimi naormi na vec :(velmi ho lubim a nechcem stratit, ale toto uz nemozem tolerovat

gabika_zilina

zacina? cize uz hulil...hmmm treba tomu zabranit hned a co najskor...Alebo sa ho opytat na nazor co si mysli o fajceni travy? ja mam vela kamaratov co hulia a ja nehulim...mozno s tym nechce zacat.aj to sa da

sedmikraska

masi a on s nimi huli alebo nieco viac? no kazdopadne ho skus nejak od nich odputat, ma aj inych kamaratov-normalnych? Nechmu dohovoria aj ti. kolko mate rokov?

sedma007

masi, zmier sa s tym, ze je to zavislost ako kazda ina, prestane s nou len ak bude on chciet...a to je malo pravdepodobne. Tak si rozmysli, ci chces zit s clovekom,u ktoreho si az na druhom, teda minimalne az na druhom mieste.

masi

naznacila som mu, ze sa musi rozhodnut, ale nejak sa stale vyhybal odpovediam,budem sa snazit urobit vsetko preto,aby sa to vsetko udrzalo, aj ked je to momentalne velmi tazke:(

zzzzz

toto je na dlhsi pokec. obavam sa, ze keby mu da ultimatum - ja alebo trava, tak zvoli to druhe. hod to na ine forum. tu chodia nevyzreti ludia...

nutelka

ahoj masi...mno ja som mala taky nezavazny vztah s jednym o dost starsim chalanom a bol fetak...nemal pracu,len kamosov a na krku jednen rozvod a jedno decko, ktore mi zatajil a povedal mi o tom az po pol roku stretavania..mi sme sa len tak raz za cas stretli...mno bol fetak...tahal travu a hasis...som rada ze ja som tomu nepodlahla..on si neuvedomoval ze robi zle, ze to co robi ublizuje druhym...mno asi ti velmi neporadim, lebo ja ked som ho spoznala tak on uz v to uz bral..ja som ho nijak ovplyvnit nemohla..mno ty mu jednoducho daj najavo ze ti na nom zalezi a neces aby sa zamiesal do takeho niecoho...vazne....mno a povedz mu ze ked chce mat zdrave deti nech sa spameta a nech netaha....