zehlicka na vlasy

fiona

baby, ak by ste niektora chcela kupit zehlicku Remington, uplne nova, dostala som darom, ale mam uz inu. Je to Remington S1031 sleek and curl, ma 3 ochranne vrstvy (keramika, teflon, turmalin) a daju sa nou zehlit aj natacat vlasy.

aaave

ja mam philips salonstraight pro a mozem ju len pochvalit.ma turmalinove platne (zevraj lepsie ako keramicke) a obsahuju nejaku zlozku co maju aj diamanty ci co. je to profesionalna zehlicka s nastavitelnou teplotou a stala cca 2000sk ale oplati sa investovat.inak teraz ju zozenes asi aj lacnejsie

kasiiina

ja používam remington, a tiež som spokojná stála síce o niečo viac, ale stojí za to , nedám na nu dopustiť

janka

Myslim si ze zehlicka je v dnesnej dobe nevihnutnost.najlepsie su z uzkymi zliabikmy no su troska drahsie. od 1000sk.v ziadnom pripade nekupujte tie lacne.ich ulohou je vlasy nicit a nie skraslit. myslite aj na osetrenie.maska 1x tyzdenne je nevihnutnost.papa

jancecka

Hej, ochrana pred žehlením je veľmi dôležitá, a ešte bolo by lepšie žehličku mať s keramickým povrchom a pokiaľ sa dá aj naparovaciu, viac šetrí vlasy, nie sú také vysušené. Treba investovať viac trošku :D ako len 500 korún

vitana

ja mam philips, sestra ma etu a obe su vyyyyborne :)
myslim, ze na tom by sa setrit velmi nemalo, ide predsa o tvoj vlasy :)
a potom nezabudni na spray, alebo serum na zehlenie vlasov, bez toho by si ich spalila.