OZNAMKO

jankaaa

pravda pravda, nikdy nevyhovies kazdemu a si kvoli tomu zbytocne hadky... my sme ako kolektiv boli dobra trieda, ale ked sa blizila stuzkova, stal sa z nas tabor anglicitnarov a nemcinarov, no ale nakoniec stuzkova, myslim, ze to bol pre mnohych zatial najkrajsi spolocensky vecer, aky zazili

jancecka

my sme mali otras, červenú obálku, a vnej ako keby kartu, tiež červenú, no neviem koho nápad to ani bol ale vtedy sa mi páčilo na chvílku, to je tak, každému sa páči iné, asi nevyhovieš všetkým

majka_

no ja som mala take obycajne oznamko, ktore sa mne osobne nie velmi pacilo, ale kamaratka, ktora teraz maturuje mala velmi krasne: bol to klasicky obdlznik, ktory sa otvaral tak ako okienko, len jedna polovica bola dlhsia nez ta druha a tak ju pekne prekryvala a na tej dlhsej mali nalepeneho motyla. a cele to bolo vo svelofialovo-bielej kombinacii. bolo to krasne.

poliewoocka

Mam aj kooopec katalogov,ale nic sa mi tam nepozdava:(sedmikraska a krisha:DDD ozaj dobre!Ano,chodim na gympel a mam rozhodnut este s jednym spoluziakom do konca aprila:/

fraisee

my sme mali take prasa neidentifikovatelnej farby, bolo to otrasne ale hlavne ze to bolo lacne. objednala som ich minimum, lebo som sa ich hanbila rozdavat.