Alergia na perie?

Príspevok v téme: Alergia na perie?
gugacik3

Ahojte, nevie mi niekto poradit,ako je to s alergiou,ak sa nebude liecit moze sa to zhorsit,alebo to bude stale rovnake: kychanie, smrkanie... Som totiz alergicka na roztoce, perie a prach. Pristahovala som sa na privat, velmi stary byt,je tu veela perovych perin, prachu(v skriniach stare kabaty-majitelky)a stary nabytok z doby mojej prababky. Vzdy rano vstavam s plnym nosom,kycham, tecie mi z nosa...No musim tu este skoro dva mesiace vydrzat. MOze sa mi to zhorsit?

severka1

vyriesila som to tak ze som mu ho objednala. Ale najprv som si z neho trosku srandu spravila ze som mu nic nekupila a ze som zabudla ze ma narodeniny, tak uz bol taky preskoceny a ked som na neho vytiahla novy paplon tak bol este viacej ale to som uz videla ze sa potesil :-)

ôôôôô

Tak treba brať antihistaminiká a nevysadzovať svojvoľne a nezanedbávať to. V rôznych článkoch sa píše, že kto je alergický a nelieči sa, tomu sa vyvinú neskôr z toho ďalšie a ďalšie alergie. Preto radšej brať lieky.

daniellina

viem ze je najlepsie aj odskusat matrac, vsak chcem ist aj do nejakych predajni popozerat matrace. No ja vobec neviem aky paplon, neviem ani ze nejaky so striebrom je. Ty by si mi ktory odporucila? V tomto pripade si necham radsej poradit :-)

Laurina

danielllina

ale vies ze matrace je najlepsie vyskusat? Posadit sa aspon na ne alebo si lahnut aby si zistila ci ti vyhovuje skor tvrdsi matrac alebo makksi? A paplon by si chcela aj nejaky taky ze so striebrom alebo aloe vera? Vies teraz je tych antialergickych paplonov od vymyslu sveta

severka1

bude mat buducu sobotu narodeniny, tak to by som este stihala objednat a malo by to stihnut aj prist.. presne z tade som to objednala, nakoniec som nevymyslala a ani som nepozerala ine stranky, ked ste mi tu viacere odporucili tuto :-)

daniellina

chcela by som radšej dva jednolôžkové matrace aby sa mi lepšie dávali von vetrať a čo sa týka paplónov tak jasné antialergické by som jedine chcela

Laurina

daniellina

poradit by sme ti urcite vedeli, teda aspon sa posnazime :-) aky matrac by si chcela? jedno alebo dvoj lozkovy?? a paplony ake? antialergicke?

Bibaa

Hej, ma narodeniny?? Tak to mu objednaj a fakt mas po starostiach, nemusis si lamat hlavu a ked ho este aj chce, nemas nad cim rozmyslat :-) A nakoniec si objednavala tie paplony z grasshopperu, ci z inej stranky??

daniellina

žienky, akurát som prerobila celý náš bytík a zariaďujem ho..potrebovala by som radu aké matrace, paplóny a postelne prádlo vybrať.. rada by som už niečo kvalitnejšie čo mi vydrží dlhší čas..viete mi poradiť?