Alergia na perie?

Príspevok v téme: Alergia na perie?
gugacik3

Ahojte, nevie mi niekto poradit,ako je to s alergiou,ak sa nebude liecit moze sa to zhorsit,alebo to bude stale rovnake: kychanie, smrkanie... Som totiz alergicka na roztoce, perie a prach. Pristahovala som sa na privat, velmi stary byt,je tu veela perovych perin, prachu(v skriniach stare kabaty-majitelky)a stary nabytok z doby mojej prababky. Vzdy rano vstavam s plnym nosom,kycham, tecie mi z nosa...No musim tu este skoro dva mesiace vydrzat. MOze sa mi to zhorsit?

rysavka45

Ahojte, ja uz som zufala, neviem ako dalej.. mam dost silnu alergiu na perie a na prach.. doktorka mi povedala nech castejsie upratujem a vetram paplony ale mne ani to nepomaha.. mal tu niekto podobny problem? ako ste to riesili?

nikuska333

uz som im aj povedala a nasli mi to, uz som aj sestre hovorila ze som nasla fajn riesenie ktore by mohlo pomoct nasim detom.. ona povedala ze este porozmysla..a ja som uz aj objednala jeden na skusku..

stastna125

jasne povedz detom oni ti urcite pomozu, oni pocitace ovladaju najlepsie :-) no ja ked som si objednavala tak mne prisli do 3 dni ale viem ze ked je vacsia objednavka tak maju dodaciu lehotu do 14 dni..

nikuska333

no vsak ja viem ze sa da vsetko objednat len ja som este nikdy nic neobjednavala... budem musiet povedat mojim detom nech mi s tym pomozu.. a aka je potom dodacia lehota?

stastna125

vsak teraz sa uz da vsetko z internetu objednat takze si myslim ze urcite aj ten paplon najdes na nejakej stranke z ktorej ho mozes objednat.. ja som pozerala na stranke grasshopperu ze aj z tade sa daju objednat bavlnene paplony tak ja to budem riesit asi cez nich..

nikuska333

tak skusim jej aj ja taky nejaky kupit, a snad to pomoze, lebo uz sa nemozem pozerat na dcerku ako trpi.. ale v obchodoch som taky paplon nevidela, da sa to aj cez internet objednat?

stastna125

my sme mali doma tiez s tymto problem, tiez nam povedala doktorka nech povymiename paplony tak som zacala zistovat ktory by bol najvhodnejsi, a nasla som ze bavlneny paplon by mal pomoct, tak asi jej vyskusam ten kupit, len este musim zistit ceny tychto paplonov

nikuska333

Chcela by som pomoct mojej sestre. Ma dcerku ktora sa v noci poriadne nevyspinka lebo v kuse smrka a kycha. Doktorka jej zistila ze je alergicka na prach a na perie a nech vsetky paplony a vankuse povymiena, len nevie ze ake by mala kupit aby jej dcerke neskodili.. mate nejake skusenosti?