Stále neustále nutkanie na močenie

Príspevok v téme: Stále neustále nutkanie na močenie
silvias

Dobrý den!
Už asi 3-týždne mám stále nutkanie na močenie a pritom len tri kvapky a stále ma nutká.Bola som na gynekológii aj na urológii na gynde mi dal antibiotiká brala som ich 10.dní bolo to lepšie ale teraz sa mi to znova vrátilo brala som aj urinal,uromax a teraz beriem uroval no neviem neviete mi poradiť čo mám s tým robyť???Vďaka pekne Silvia

Miromiromiro

S manželkou sme si verní, teda vylučujem problém nevery.
V poslednom čase praktizujeme veľmi aktívny sex každý večer aj niekoľkokrát.
Manželka odvtedy máva časté nutkanie na močenie. Je to možný dôsledok tak častého a intenzívneho sexu?
Ďakujem

zuzulka

ja s tym bojujem uz 5 rokov, a postupne som sa vypracovala tak na 2 zapaly rocne, predtym som ich mavala kazdy mesiac
dolezite je najst si skutocne dobreho urologa, ja som nosila odbery kazdy tyzden pomaly.
odkial si, skusim nejakeho poradit, pretoze vacsina urologov je skutocne naprd...
inac, je celkom jedno aky bylinkovy caj pijes, nepi urologickeho vela pretoze potom prestane ucinkovat. hlavne pi aspon 3 litre vody denne...
a este mi napadlo, je mineralka sulinka, maju ju iba niekde ale ta je priamo na cystitidy.

silvias

Díky pekne zuzulka ja už nemám sex od vtedy čo mám s tým problém už asi 3.mesiace a antibiotiká som už vybrala všetky čo mi dal urológ tak neviem pijem brusnisový extrak beriem urinal aj uroval kvapky dúfam,že sa mi to pomali zlepší no je to dosť blbé ked človek behá stále na toaletu a hlavne v práci je to nepríjemné.Kúpila som si aj plno urologických čajov aj to pijem...

zuzulka

ahoj no na tie bakterie jedine antibiotika, musis to vyhubit, ale ked ti uz mnohe antibiotika nezabrali tak by ti mali spravit testy na ktore si rezistentna a nasadit antibiotika na presne tieto 2 bakterie.
pi vela vela, caje, mineralky bez bubliniek, nie kysle, nie kavu, dzus brusnicovy iba, brusnice susene, kup si Candilac, nenos tangace, utieraj sa po velkej zpredu dozadu.
a hlavne sexualna abstinencia, bohuzial, najviac bab to ma zo sexu...
na imunoterapiu mocovych ciest je dobry Urowaxom, to sa berie dlhodobo, 6-9 mesiacov.drzim palec

silvias

Mám 27.rokov bola som na gynekológii
aj na urológii a pijem aj všeliaké čaje urologické a či mám zápal to neviem doktor mi povedal že mám baktérie ale mám to už 2.mesiace a stále nič už som brala aj všeliaké antibiotiká aj lieky no neviem...

Dr jajboli

Silvias, koľko máš rokov?
To časté nutkanie môže byť aj tým, že možno máš zvierač mechúra uvoľnený. na to sú lieky, ja ich beriem Vesicare sa volajú. Ale keď máš len nutkanie, tak skús piť urologický čaj, alebo Nephrosalový, aby si aspoň čúrať mohla.a Na gynde a u urológa si nebola? Nemáš zápal?

silvias

Dobrý den prajem!!!
Takže chlamídie,mykroplazmy a ureaplazmy nemám všetko negatívne ale mám baktériu E.Coli v moči a enterococa
feacalisa a dobrala som už aj Ciplox 250 mg 10 dní aj urinal,uroval,brusnice pijem všetko možné a stále pociťujem to nutkanie na močenie ako keby som nemala vyprázdnený mechúr čo s tým o mesiac mám ísť na urológiu ale mne je hrozne a najhoršie je to v práci stále behám na toaletu poradte mi prosím čo mám robiť???Vďaka pekne za rady Silvia