Som uz zufala,neustale vracajuca sa mikoza!!!!!!!

Príspevok v téme: Som uz zufala,neustale vracajuca sa mikoza!!!!!!!
pomooc

Ahojte, uz niekolko rokov sa mi v jednom vkuse vracia mikoza. Doberiem lieky, par dni je pokoj a znova a toto je stale dookola. Skusala som uz vsetko,nenosit tanga, vymenit praci prasok a milion inych veci. Strasne ma to depta a komplikuje mi to zivot,aj ten intimny. Prosim poradte co mam robit,hotova som z toho,je to strasne...dakujem vopred...

pharmist

Na mykozu odporucam laktobacily Super-Dophilus. Vynikajuce zlozenie presne proti mykozam a kvasinkovym infekciam. Budete 100 percentne spokojne

lipi

na mykozu je naozaj dobra masticka canesten,ked ti lekar predpisal vaginalne capiky tak ich vyber a potom je dobre pouzivat na intimnu hygienu gel lactacyd femina ,mne to pomohlo,odkedy to pouzivam mam pokoj

jaanulkaa

aluska - jasne dakujem :) ... ale s gumou by to slo, ci? :) priatel pride po 2 mes domov a vies ako to je, uz sa na seba tesime :) a liecit budem - samozrejme, ece mam na to mesiac, kym nepride :)

aluska

no davaj si to pokym ti to neprestane...aspon tyzden urcite...a sex je vyluceny, okrem toho ze nakazis priatela (ktoremu sa to nemusi ani prejavit) sa ti to bude potom od neho neustale vracat (pokym sa poriadne neprelieci)..cize uskodis viac sebe ako jemu

jaanulkaa

aluska - dakujem velmi pekne :) snad to prejde co najskor. Ozaj ako dlho to mam takto natierat? lekar vravel tyzden, ale v letaciku pisu trosku dlhsi cas...A pohl.styk takto isto nemozem mat, vsak? - to by som mohla asi nakazzit partnera,...

aluska

janulka natieraj si to vsade kde sa da...aj okolo konecnika, lebo a to zvykne rozsirit aj tam...vyluc okrem sladkosti aj sladke vody a taktiez vsetko z cesta-aj to je sacharid

jaanulkaa

ahojte, mam pocit, ze som dostala mykozu, prip. kvasinky. Strasne ma to dole svrbi, ciastocne aj pysky napuchnu niekedyy. Lekar odporucil zatial canesten, 2x denne. - len ako si to mam natierat? aj z vnutornej strany pyskov? Urcite obmedzim aj sladkosti, lebo tie boli u mna na dennom poriadku :) Kedze z nich nepriberam dopriala som si ich kedykolvek ked som mala chut.

veronna

Treba si uvedomiť, že všetky tie vaginalne čapíky, a metódy, sú len na potlačanie tej mykozy, ale nie na odstranenie jej príčiny, prečo vlastne vznikne, tam treba hladať problém, aby sa to nevracalo, komplexne sa dať vyšetriť, či už zuby, mandle, alebo či niekde inde nemáte chronické skryté zápaly.

zuzi725

Ahojte.
Ja som sa tiež trápila nejaký čas s mykózou, potom som dostala aj streptokoka. Tak som sa rozhodla, že ju zničím. Mala som od gynekologičky čapíky do pošvy Polygynax. Osem dní som držala protikvasinkovú diétu, pri ktorej som jedla naozaj skoro iba zeleninu. Pila som 2-3x denne čaj Lapacho, do ktorého som si nakvapkala 2x denne 15 kvapiek Citrovitalu (z grapefruitových jadierok),jedla som kokosový olej, keď som minula čapíky, večer som si dávala do pošvy probiotické tablety Gyntima probiotika a jedla som Probiofix 3x denne. Teraz som si kúpila aj šťavu z aloe vera. Diétu už nedržím, viac ako 8 dní by som to nezvládla, ale snažím sa obmedzovať cukor a pečivo. Pozajtra mám mať výsledky na gynekológii, tak dúfam, že už budú v poriadku, lebo musím poklopať, že sa cítim dobre a výtok zmizol. Držím nám palce, nech sa tej pliagy zbavíme raz a navždy!!!

wiamela

U mna mykozy taktiež sposobovali dva mrtve zuby s nalezom, ktoré ma vobec neboleli, ale nález som mala na koreni zuba, Desať rokov som sa trápila všetkými možnými tu už menovanými metódami, počnúc probiotikami, ph mydla, vaginalnych liekov atd....
Dňom kedy som o zuby prišla moje problemy pominuly. To mi oslabovala imunitu a prejavovalo sa to tými mykozami. Samozrejme, že lekár na to neprišiel, v podstate aj ja som si to uvedomila, až po čase ked moje problemy pominuli. Pre lekárov je výhodnejšie predpisovať lieky, za to maju samozrejme niečo, maloktorý hľadá príčinu problému.