Som uz zufala,neustale vracajuca sa mikoza!!!!!!!

Príspevok v téme: Som uz zufala,neustale vracajuca sa mikoza!!!!!!!
pomooc

Ahojte, uz niekolko rokov sa mi v jednom vkuse vracia mikoza. Doberiem lieky, par dni je pokoj a znova a toto je stale dookola. Skusala som uz vsetko,nenosit tanga, vymenit praci prasok a milion inych veci. Strasne ma to depta a komplikuje mi to zivot,aj ten intimny. Prosim poradte co mam robit,hotova som z toho,je to strasne...dakujem vopred...

katkakm

Milá Miruska 32, čo si ty zač to neviem, ale mykózy vznikajú po užívaní antibiotí,antikoncepcie ,v tehotenstve alebo pri oslabenej imunite alebo prehnenej hygiene,proste keď sa mení pH v pošve.Normálne srší z teba inteligencia, fakt.Keď o tom nič nevieš radšej sa nevyjadruj.A keď si to ešte nemala ľahko to môžeš dostať a potom sa môžeš umývať do bezvedomiia.

katkakm

Milá Miruska 32, čo si ty zač to neviem, ale mykózy vznikajú po užívaní antibiotí,antikoncepcie ,v tehotenstve alebo pri oslabenej imunite alebo prehnenej hygiene,proste keď sa mení pH v pošve.Normálne srší z teba inteligencia, fakt.Keď o tom nič nevieš radšej sa nevyjadruj.A keď si to ešte nemala ľahko to môžeš dostať a potom sa môžeš umývať do bezvedomiia.

Mrkva3311

caute vsetky so vas trapi mykoza. Som jedna z Vas, skusila som uz vselico a kazda vec mi pomohla len na urcity cas. Moja znama mi poradila Probio-fix a verte-neverte zabralo to, som straaasne stastna a preto sa chcem s vami podelit mozno niektorej z Vas pomoze tiez.

Silvuška

Ahojte neviem či je to míikoza alebo alergia je možné poradiť ?? dala som si pred rokom antikoncepciu teliesko od jej osadenia mi manžel tvrdý že po našej súloži ho štípe penisa je červený a stratil záujem o sex .

macimacka

ahojte mne pomohol rozvod na mikozu......
Kym som bola vydata stale som riesila tento problem ,uz aj manzel bol u mojej Dr. a nic sa akoze nemaslo,no a od rozvodu to je uz 5 rokov som v pohode a mikozu uz beriem len ako zlu spomienku