Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som uz zufala,neustale vracajuca sa mikoza!!!!!!!

Príspevok v téme: Som uz zufala,neustale vracajuca sa mikoza!!!!!!!
pomooc

Ahojte, uz niekolko rokov sa mi v jednom vkuse vracia mikoza. Doberiem lieky, par dni je pokoj a znova a toto je stale dookola. Skusala som uz vsetko,nenosit tanga, vymenit praci prasok a milion inych veci. Strasne ma to depta a komplikuje mi to zivot,aj ten intimny. Prosim poradte co mam robit,hotova som z toho,je to strasne...dakujem vopred...

ayurvedsky maser

Preco sa stale trapite s mykozami? Dajte si presne zistit co vam robi problem a potom aj velmi ucinne sa to da odstranit bez toho aby vam to potom robilo znovu problemy. U mna v ambulancii sa to da a aj bez deprimujucich vysetreni za pomoci diagnostickej technologie z kozmickeho programu. Staci sa ozvat a dohodnut si stretnutie. Problem vasi mykoz je, ze ich mate hlavne v crevach a celkovo v organizme. Preto je dolezite vycistit cely organizmus a az potom sa zbavite posvovych mykoz. Nema zmysel ist opacne. To ste len dlhorocne klientky pre gynekologa, ale bez kludneho zivota.
Info na: mpravda@zoznam.sk
S pozdravom Milan Pravda, Alternativna medicina, Liptovsky Mikulas

karce

CAUTE CITALA SOM TO O TYCH ZUBOCH.JA MAM MYKOZU UZ 4 ROKY OPAKOVANE AJ 2X DO MESIACA.POPRI TOM MA STRASNE POBOLIEVAJU DASNA.MOZE TO BYT PRICINA OPAKOVANIA TEJ MYKOZY?V PONDELOK IDEM NA PREVENTIVKU K ZUBAKE MAM JEJ TO POVEDAT.

zlato

Odporucam prestudovat stranku www.mudrahuba.sk. Za pokus to stoji ho vyskusať, nez dostat sa do kolobehu sposebeného liekmi a antibiotikami.

karce

CAUTE JA MAM TEN ISTY PROBLEM UZ 4 ROKY.U LEKARA JE TO STALE O TYCH ISTYCH LIEKOCH A PRAVIDELNYCH NAVSTEVACH PO ICH DOBRATI.SOM Z TOHO UZ ZUFALA CO ESTE MAM UROBIT,ABY TO BOLO OK,KED LEKARI SU NESCHOPNY.PRECITALA SOM SI VASE RADY SKUSIM TO VYSKUSAT A NAPISEM CI ZABRALO.

andrea79

Ahoj,Ja som uz tiez velmi zufala z tych castych mykoz. Mam s tym uz problemy vyse 10 rokov, neustale navstevy gynekologa co nic nevyriesia, nespocetne mnozstvo cipkov, tabliet a kremov. Nemam chut na intimny zivot, ked pomyslim opet na tu mykozu. Aj manzel sa preliecil a uz aj navstivil urologa. On je v poriadku. Mam problemy v sexualnom zivote, ako mat sex ak vas to tam dole svrbi, stipe a pali. Je to hrozne. Beriem aj probiotika. Pocula som tiez o vyluceni bielej muky, sladkosti. Lenze vraj na detoxikaciu celeho tela treba dodrzat 6 mesacny program. Je to dost tazka vec. Ani kavu nepijem ani nefajcim. So sladkostami to vôbec neprehanam. Bola som u imunologicka, pocula som, ze vraj su akesi tabletky, ktore pomozu pri castych opakovanych mykozach, ale zatial mi ich nepredpisala. Zacala som chodit do prace, a teraz nemam moznost ist vysedavat ku doktorom tak neviem ako to cele opat vyriesim. Hadam opat zajdem do lekarne kupim si cipky na mykozu a preliecim sa sama. Poradte a pomôzte mi niekto. Existuje niekto kto mi ponukne 100 liek alebo sposob oslobodit sa toho na cely zivot. Chcem byt tam dole zdrava. Dakujem vam za pochopenie a cakam na vasu odpoved a radu. Ahoj

piskotecka:D

holky jamam mikozy vieteako? 3 tydznea tyzden klud 3 tydzne a tyzden klud...ide mi to na nervy tak som rakidalne zmenila z dna na den zivotospravu.pijem nic len cistu vodu jem len tmave pecivo nejem sladkosti nesolim ani ovocie ( to az po case) a vela zeleniny + acidko kazdy den a probiotika...drzte palce ozvem sa ci zabralo ;)

SOFFA

skus probiotika,....zacinaju ucinkovat uz v hrubom creve,a ked ich mas nedostatok,myslim tych probiotik tak vznikaju aj mykozy.preto sa beru spolu s antibiotikami.,aby nenicili prirodzenu ochrannu floru,ktore antibiotika nicia

nika1987

skus ist k zubarovi, zapal alebo mrtvy zub sposobuje stale sa vracajucu mikozu
aj ja som skusila vsetko az doklial mi zubar nevytrhol zub so zapalenym korenom... odvtedy mam pokoj

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.