Som uz zufala,neustale vracajuca sa mikoza!!!!!!!

Príspevok v téme: Som uz zufala,neustale vracajuca sa mikoza!!!!!!!
pomooc

Ahojte, uz niekolko rokov sa mi v jednom vkuse vracia mikoza. Doberiem lieky, par dni je pokoj a znova a toto je stale dookola. Skusala som uz vsetko,nenosit tanga, vymenit praci prasok a milion inych veci. Strasne ma to depta a komplikuje mi to zivot,aj ten intimny. Prosim poradte co mam robit,hotova som z toho,je to strasne...dakujem vopred...

andi

Tak ja mam problemy s mikozou pol roka a mozem vam poradit co pomohlo mne: CANDIVAC,denne strucik cesnaku alebo kyslej kapusty zo suda,lapacho,lactobacilus kysle mlieko,zehlenie nohaviciek,lactacid-int.mydlo,ovocie,zelenina,ziadne sladkosti a biela muka,vitaminy B,C a ZINOK.Toto vsetko mesiac dodrzat,tyzden pauza a odznova.Drzim palce,lebo ten pocit bez svrbenia stoji za to.

lagunasa

krpcek:
a mas nejaky typ na ludovu liecitelku?
mna to zacalo tak svrbiet ze som sa tam dole fakt neprijemne poskriabala a teraz ma to este aj stipe.

dorothea

Ahojte potrebujem poradiť,či môžem užívať Candivac aj keď som v siedmom mesiaci tehotenstva.Už som využívala 3balenia Macmiror na vkladanie,ale stále sa mi to opakuje.Je to naozaj nepríjemné a rada by som sa toho zbavila do pôrodu.

estrela

Ja mam taky isty problem uz asi 5 den a davala som si nato calciovu mast ale nepomaha to uz je asi aj zapal ale mam take tabletky ktore sa zavadzaju dnu...
Ja by som len chcela radu co zarucene pomoze

alexi

ahojte..na opakovane mykozy je vynikajuci candivac, osobne ho pouzivam, a je to zatial jedine co pomaha dlhodobo, nie len na chvilu.idealne je kombinovat ho s inymi liecivami,ktore jeho ucinok este viac podporuju.treba sa poradit imunologom.

janikaana

Ahojte,
ja som sa docitala, ze TEA TREE OIL je dobry na kvasinky, mikozy, pliesnove a hubove ochorenia. Kvapnut na tampon a zaviest. Tampon casto vymienat. Aspon tyzden. Tento Australsky olejicek je maly zazrak.