ako dosiahnut "opticke "sialenstvo chalanov?

janka17

mno aj ja by som chcela taku ciarku.. je to celkom fajin.. a ani ne.. mame aj take.. plochane.. ktore su na tom horsie ako ja..

plutva

Ja som bola kedysi o 12 kil tazsia a mala som prsia, teraz mam tolko cm aj kil ako ty a tiez hore nic moc, ale ide po mne asi o 500 percent viac chalanov (a zas ani predtym to nebolo tragicke). Ako uz povedal dakto predo mnou, je malinke percento prsatych stihlych bab, cize nikto necaka, ze na plazi vytasis stvorky.
Ale k veci - nosim push upku aj plavkovu (bezne dostat) - mam v nej take napraskane prsia, ze mi to robi taku ciarku a vyzera to relativne v poho (a to ciarku nemam za normalnych okolnosti ani vo sne...). citala som, ze aj make-upom sa da dosiahnut taka hra tiena, kedy vyzeraju vacsie... ale zas to by si si sa asi nemohla kupat ;)
nerob si starosti. co mate vsetky ostatne baby v triede ceckate, ze mas take komplexy?radsej primale ako privelke, nie? ja by som melony nechcela ani za svet...

janka17

tak dakujem..:).. ale aj tak.. mne nejde o nejake extra velke prsia.. len cem aby aj tie moje bolo nejako viac trosku vidiet

drakenko

No tak sa ti vysmejú, a čo? Veď svet sa nezrúti... Nejde o to čo si o tebe druhý myslia, to nieje dôležité, dôležité je aby si si ty sama verila a bola so tebou spokojná. Potom budú aj ostatní. veď veľké prsia niesu jediná vec ktorá je na ženách pekná, mne osobne záleží skôr na pekných bokoch a zadku ako na prsiach :P

janka17

ja si myslim ze praveze nie:(.. ved ideme na skolsky vylet k bazenom.. a ja preto nejdem, lebo sa bojim ze ma vsetci preto, ako vyzera moja horna cast tela vysmeju..:(:(