nechce ma !!!

Príspevok v téme: nechce ma !!!
klucik

Mam partnera vyse roka. zo zaciatku bolo vsetko v pohode, spavali sme spolu dost casto.ako sme sa k sebe nastahovali, chut ho nejak prechadza.vzdy sa na nieco vyhovori, bud je to praca, alebo je straaasne unaveny :( je mi z neho uz zle, uz neviem, ci mi hovori pravdu, alebo sa vyhovara. ja sex potrebujem skoro kazdy den a on? jemu staci raz do tyzdna a aj to je hotovy po 3 minutach :( proste, potrebujem do posetele CHLAPA, co on uz v mojich ociach nieje :(
ja ho lubim, aj sme sa o tom rozpravali, jasne, ze bol ochotny to riesit aj so sexuologom, ale do teraz ani makke f preto neurobil...
zacinam si uz o sebe mysliet, ze ho nepritahujem, alebo co. a pritom nevyzeram zle, staram sa o seba a pravidelne cvicim :(
myslite, ze by som bola sebecka, keby som ho koli tomu nechcala?

lilkina

utekaj od neho čo najdalej, to sa uz nezlepší ani ked navštívi dvoch sexuologov, proste je to ten typ čo to nepotrebuje,ja to mám doma, nehne s ním ani stádo holých bab, potom aby to človek riešil frajerom, a to je tiež na nervy ked sa nemozes donho ani poriadne zamilovať,lebo doma ťa čaká antisexoš.

macik78

nie si nymfa, ja som tiez na tom podobne som rozvedena a vobec nam to v sexe neklapalo postupne ja som chcela viac a viac on menej a menej... Najdi si muza ktory ta dokaze uspokojit tak casto ako chces a uvidis ze budes pokojnejsia...

klucik

myslis ze som nymfa? ja som napisala SKORO kazdy den!!! a je normalne, ze je "to" raz do tyzdna?
boze chcem tak vela??????