Xalaniiii..............tak ako a kedy sa vam postawiii????

krasowlaska

naozaj suhlasim s chalanmi, ak zakladas temu a mas nejaky problem, chces aby sme ti pomohli, najprv si premysli to, ako to bude stylisticky vyzerat.. a nepis len to, co ta prve napadne.. maju pravdu.. tie vyrazy " palcovanie" sa da povedat aj inak a spisovnejsie.
drakenko, my sa nepozname ale pozdrawit mozem nie? (HI)

moisha

encyklopédia... ďakujeme za vysvetlenie a ps: teletuby a stanic, som žena, neštudujem medicínu, tak som to vysvetlila laicky, aby to pochopila... a dieťa? no tým svojim primtívnym vyjadrovaním, ste deťmi tak maximálne asi vy...

encyklopedia

aby ste sa tu uz nehadali: Penis je vonkajší mužský pohlavný orgán. Skladá sa z hubovitého
tkaniva, ktoré vytvára tri samostatné toporivé telesá: párové
dutinkaté/dutinkové teleso (corpus cavernosum) a nepárové
špongiózne/hubovité teleso (corpus spongiosum). Penis je
zakončený žaluďom penisu (glans penis), ktorým prechádza
močová rúra.

Penis je zložený zo špongiovitého tkaniva, ktoré vytvára
valcovitý orgán zložený z dvoch dutinkatých telies pre pohlavný úd
a močovú rúru, na povrchu pohlavného údu je voľne pohyblivá tenká
koža - predkožka (prepucium; lat.
preputium), ktorá prechádza zásobnou riasou predkožkou na
kužeľovité rozšírený žaluď penisu (glans penis). Žaluď je
kónického tvaru, zhora sploštený. Dutinkaté telesá penisu sú takmer
cylindrického tvaru a na ich spodnej strane je žliabok, do ktorého
je vlastne uložené dutinkaté teleso močovej rúry. Väzivový obal v
hrúbke asi 2 mm vysiela do vnútra trámčeky, ktoré vytvárajú
väzivové útvary s početnými dutinkami (kavernami), do ktorých
vyúsťujú drobné tepny a vyúsťujú z nich odvodné žily. Pri zvýšenom
prívode krvi sa dutiny napĺňajú krvou, a tým sa orgán zväčšuje a
tuhne - nastáva stoporenie (erekcia). Ústredie tohto zložitého
reflexu je v driekovej oblasti.

siily

drakenko - krvou sa ti sice naplni, ale ak ho mas zo sliach a uzlin, tak omfg, chudak penis:) penis je tvoreny toporivymi telesami... slacha pripojuje sval ku kosti...

drakenko

Ja niesom dospelý, toto fórum nieje vekovo obmedzené, takže je každého vec či sem píše. Na ujasnenie:

1. penis nieje sval, skladá sa zo šliach a malých uzlín, ktoré sa pri erekcii plnia krvou.
2. už konečne prestaňte jeden druhému nadávať, na to tu niesme.
3. múdrejší ustúpi, skúste sa tým riadiť...

teletuby

moisha: kolega ma pavdu to ze penis neni sval sa berie na zakladnej skole, takze ako 6 rocna by si nemala prispievat do tem kde sa bavia dospelaci ;) chod sa pekne hrat s babikami

moisha

Jednoducho penis je sval, ktorý sa postaví ak chlapa niečo vzruší(presne to vysvetliť neviem, nie som urológ). Hoc len pohľad na teba, bez toho aby sa ho dotýkal.
A vy chlapi sa tu nehrajte na veľkých borcov, opýtala sa a vy sa tu "nad ničím" pohoršujete.
a ps: hrúbky tam nemá...

ivka123

no teda, netusila som o com bude tato tema ale take funny citanie som necakala:-) na gramatiku sa vykaslite (hoci tiez neznasam do oci bijuce chyby). no vynimocne musim suhlasit s chalanmi - cicuska, odpust si skarede slova aj ked ich vyhviezdickujes a neurazaj sa hned na nich, lebo potom naozaj posobis nevyzreto...