Xalaniiii..............tak ako a kedy sa vam postawiii????

garfas

hh si mi nalozila az sa cervenam :D
Asi by som naozaj mal ist spat do siestej triedy. Ale predstava ze budem tvoj spoluziak ma desi prepac...

zdenka88

moja najdi si na to krajší výraz ako "palcovať" niektoré musia fajčiť iný sa pri svojej ženskej vzrušia aj bez toho

heh

cicuska, trosku si sa trapnila teraz aj ty, lebo najprv pises vo velkom Nominativ mn.č.= makke i!!!! ....a potom napises taky uuboziaci ako si ty!!!! .... no co uz .... ale inak si myslim, ze s pravopisom to nie je take zle s tebou ... ale ten prejav... katastrofa

cicuskaa

A tym menj som myslela menej...vidno,ze panovi dokonalemu sa v zivote nestal preklep!Inak sme na hodinke slovenciny,alebo na stranke o zdravi?Prosim ta odpal,a nestrapnuj svoj kuraci mozog!!!

cicuskaa

Garfas..ooooo skutocne sa tam pise ä??Akoze to som neveedelaaaa...vaaaazne!!!Ak si este nepocul slovo slang tak sa vrat do 6 rocnika,tam sa o tom uci...akoze pass...sa normalne pouziva,len je to slang...a slnag patri tiez do slovenciny..Takze bud taky laskavy a drz hubu,ked nemas co mudreho powedat.Moje vyjadrovanie,je moje..privadzaju ma do sialenstva taky uuboziaci ako si ty!!!!

garfas

v pohode dievca snaha sa ceni. Nabuduce skontroluj co pises (spamatat sa napr. tiez nepise spametat je tam ä si predstav). A takisto som tym narazal na tvoj detinsky sposob vyjadrovania a ako vidim aj na neschopnost nieco kludne vyriesit. Tou gramatikou som myslel napriklad slova ako pass a menj ktore v slovniku nenajdes...
A dakujem za upozornenie na nominativ mnozneho cisla to som naozaj nevedel...

drakenko

Nenadávaj druhým, ak nechceš, aby ti on nadávali.

A potvrdilo ti to tu viac ľudí, tá otázka je fakt divná. Skús ju upresniť, ak si stále nedostala správnu odpoveď ;)