Podivné viečko

belli

skusil by som B1 na tu pasteréziu/myoklonus (samozrejme že je to zo stresu) na stres ale nestačia len minerály ale treba aj behaviornu ''terapiu''. príznaky následkom stresu sa väčšinou objavia ked opadne.

bambuliatko2

esther, ale "kmitalo" ti to niekoľko dní vkuse? lebo mne to spodné viečko kmitá od piatku rána v jednom kuse :-( kúpila som si magnézium a thiamín a B-komplex, ale neviem, či sa môjmu oku uráči ukľudniť sa

esther

nemusíte sa báť, nie je to nič vážne. ja som to mala tiež v období skúšok alebo v minulej práci. je to z únavy, unavené oči (dlhé hodiny pri pc), aj stres urobí svoje. chce to len poriadne si pospat a zrelaxovat sa, malo by sa to upravit.

bambuliatko2

juj, stale mi to neprešlo:-( už mi to kmitá 3. deň. Papám magnézium a bkomplex, zajtra sa chystám kúpiť aj Magne B6 a Thiamín. Treba ísť s tým k doktorovi, či to prejde samo? čítala som, že treba jesť uvedné vitamíny a že to prejde, ale ja sa bojím, aj keď viem, že iní ľudia majú oveľa horšie zdr. problémy

[zruseny12]

okuliare mi predpisal najmensie dioptrie,alebo neviem ako to tam,je...ale velmi sa mi cudoval,ze nikto nechce nosit okuliare a ja som si pre nich prisla sama...

[zruseny12]

ja som to mavala tiez niekedy,tak som zasla k ocnemu,nemala som zly zrak,ocny sa mi cudoval...preco chcem okuliare,ale ja som ich nosila chvilu,a to hlavne ked som pozerala na TV,ked som plietla a hlavne ked sa mi namhali oci...casom to preslo....teraz,su PC,a vela casu travite pri PC...moze to byt aj tym...unava atd.

bambuliatko2

kočky, ja mám už 2 dni podobný problém.
Včera ráno som si všimla, že mi kmitá pod ľavým okom - ako keby mi tam pulzovala nejaká cievka. Ale mne to trvá 2 dni VKUSE. A bez prestania. Iba včera podvečer ako keby mi to na čas prestalo, som sa potešila, a večer zase - až doteraz:-( neviete, čo to môže byť? Potešte ma , že to nebudem mať do konca života:-( Neviete, čo pomáha, aby to prešlo? Vďaka za každú radu. Je pravda, že tento týždeň som mala v robote stres a som aj prechladnutá už niekoľko dní.

ivkaivka

sakra, no teda, mam presne ten isty problem - uz od minulej soboty. chystala som sa tu aj napisat a poprosit o radu, no toto na mna sedi..az na to, ze mne to trva dlhsie nez 10 sek., chvilu je pokoj a potom zase. je to akoby mi pod spodnym vieckom (tiez na pravom oku, lave je v pohode) pulzovala viditelne nejaka cievka. viem ze to moze byt hlavne od unavy (ked pozriete na cas prispevku je to jasne ale zajtra (resp.uz dnes) je sobota tak dospim:-), ale ja som bola stale nocny clovek a nikdy som taketo problemy nemala. ani to velmi necitim ale vadi mi to zo spolocenskeho hladiska - pripada mi to pochopitelne trapne. kolegyna vravela ze mala taky problem ked sa ucila na statnice a sestra vraj tiez a potom to samo zmizlo, tak som zvedava za aky cas... ak niekto moze nech pomoze:-) idem uz radsej spat:-) pa