Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

[zruseny12]

NINIK
tiez sa mi tam vela veci paci,aspon,clovek sa stale nemusi nacpavat tabletami...
inak mne sa to TAZKE DYCHANIE zlepsilo,po prelieceni HELIKOBAKTERA...A ASI AJ TO DOST ROBI,ZE MI ZISTILI ALERGIU NA ML.BIELK.KAZEIN...tak drzim dietu...
no,ako sa mam,podla toho ako sluzi zdravie,ale urcite,je to lepsie,i ked nikdy to uz nebude na 100%...
inak na poslednej kontrole som mala vysledky lepsie ako 1x,ale aj tak este mam dost veci,co ma trapia...
ja som sa zamerala,na kosti svaly atd.
potrebovala,by som este zistit v akom stave mam OBLICKY/lebo mam kazde rano opuchy pod ocami/ale nechce sa mi sediet u lekara...mozno neskor...
momentalne planujem ist do prace,ak to vyjde a vobec budem VLADAT PRACOVAT..../lebo mna stale nieco boli,a najhorsie je,ze ked pretazim SVALY A KOSTI,vsetko ma boli,ROZTRASIE SA MI CELE TELO A JE PO ROBOTE...no ale uvidim,obcas rozmyslam,ci nebudem mat aj SKLEROZU MULTIPLEX,len ma utesuje,ze to moze byt to telo ZNICENE TYM KAZEINOM,tak cakam,lebo mi bolo povedane,ze 1-2roky mi bude trvat kym sa telo nespamata z toho KAZEINU...no a ja som mlieka vela jedla od r.1996...takze musim mat poriadne znicene- imunitu a vsetko...
inak planujem ist aj do skoly na zdravotnu,tak dufam,ze nieco s toho vyjde,lebo je to na 2roky...najviac sa bojim,aby mi neprichadzalo,zle...
tak uvidim....clovek si nemoze s takymi zdravotnymi problemami nejak PLANOVAT do predu,lebo neviem co bude za hodinu...
maj sa krasne
pekny den

ninik

Ahojky mariaa, pozerala som to Zdravie z Bozej lekarne, su tam dobre veci.musim skocit do obchodu s bylinkami a daco vyskusam..uz mi asi dlho bolo dobre, tak zasa mam problemy..ozyva sa stitna zlaza a mam daco s ocami, chodim zahladena...a este aj mi je dako na odpadnutie...proste hroza..:( dufam, ze aspon ty si na tom dobre

[zruseny12]

no,mozno su velmi dobre JADRA A SEMIENKA...ale po 14hod.by sa uz nemali jest,lebo sa velmi pomaly rozkladaju...

[zruseny12]

NINIK
ja som uplne spokojna s tymto cajom...
daj si do googla ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE...tam najdes plno velmi dobrych rad...
pozri na SKOROCEL KOPIJOVITY,MATERINU DUSKU,HLUCHAVKA BIELA...ATD.

caj Z LIPY je velmi dobry pre CLOVEKA...ale to tam nenajdes...

[zruseny12]

WASHITA
tak caj z LIPKAVCA pijem,je velmi dobry,mne velmi pomaha...
pijem ho koli precisteniu:
-zaludka
-krvi
-pecene
-obliciek
a na hlasivky

ninik

cauky lulina.presne takto to zacinalo aj mne ta stitna, busenie srdca, sem tam daky tlak v krku..skus zajst za obvodnou..