Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

lulina21

Prosím o radu: mamina mala problémy so štítnou žlazou,je možné že aj ja môžem mať tento problém? ako sa to prejavuje? často ma bolieva hlava,ako keby mi silno búšilo srdce,semtam ma pichá v krku,čo to môže byť?

washita

pokial je to stitna zlaza,odporucam pit caj z cakanky a lipkavca.
pokial je to borelioza,existuju na to velmi dobre kvapky ,a co je este dobre k tomu nie su drahe a mam s nimi dobre skusenosti. Prajem vela sil a stastia.

[zruseny12]

Ahoj ninik,no co ti mam ja pisat,bojujem zo svojmi chorob.,len neviem ci uspesne...to sa este uvidi pri kontrolach...pa

ninik

ahoj mariaa.davno som tu nebola, nemam teraz vobec cas.no v pondelok som sa vratila z lubochne, zistili mi ze mam eufunkcnu strumu a je zvacsena s objemom 36ml!tak beriem lieky...no co ti poviem.a ty aKo???dufam ze sa mas dobre

plato

ahojky,mám výborné zkušenosti s bolestmi v krku a to s výrobky EPAM

od mala jsem trpěl častými angínami

a minulý rok mi je doktoři chtěli vytrhnout

do krku jsem si stříkal EPAM 21 několikrát denně a do půl roku mě lékaři označili za zdravého

rok jsem neměl ani chřipku

a to mě lékaři dávali antibiotika,které jsem nebral a jaké bylo jejich rozčarování,když po půl roce jejich léčby jsem měl podle jejich slov zázračně vyléčené mandle....jsem jim řekl,že jsem z jejich léků nic nebral a užíval pouze EPAM 21

tedy supr zabírá proto to šířím dál www.epam.cz

RNG

xoop, pozri temy na boreliozu. Ta bakteria a jej mykoplazmicka forma su ovela castejsie medzi ludmi, hlavne na Slovensku, ako sa ludia nazdavaju. A casto sa nedaju vyhubit ani len dlhotrvajucimi infuziami doxycyklinu. Kde v tele zautocia, to je individualne, moze to byt na svaloch, cievach, klboch nervovych vlaknach atd. Casto su poddiagnozovane a lekari liecia len symptomy, nie pricinu.
Pozri na temu "autoimunne choroby", lebo tam to casto vedie.
Z prirodnych som na to spomenul Samento//uncaria tometosa a extrakt z olivovych listov, brane dlhodobo v dostatocnych davkach.

xoop

zdravim
mal som podobne stavy
v nemocnici mi len zistili ze som prekonal boreliozu, a nieco ako neurogennu tetaniu a nasledne ma poslali na psychiatriu lebo som bol presvedceny ze mam HIV neskor sa potvrdilo ze mam aj NEUROBORELIOZU

vecer som sa zobudil na tras celeho tela hlavne koncatin a prudko mi bylo srdce co aj preslo len od toho okamziku ma cele telo pichalo myslim tym povrch a citil strasnu unavu co citim vlastne do dnes aj s tym pichanim, bol som na druhy den na pohotovosti kde mi podali infuziu a spytali sa ci som sa neprepracoval tak to aj napisali, potom som vyhladal znameho neurologa v nitre ktory mi predpisal 10 infuzii k naprave urobil aj jedno vysetrenie nepamatam si na jeho nazov len viem ze bol umelo vyprovokovana tetania na to som reagoval pozitivne, denne jednu infuziu, nakoniec sa nic nezlepsilo tak som ostal doma a cakal kedy sa moj stav zlepsi, obvodna mi predpisala neurol a podobne lieky, este dva tyzdne predtym ako som ochorel som bral imudon na imunitu nakolko sa mi spravila bublina na pere a ktora mi prekazala pri reci, neskor mi ju zubarka odstranila, vela som hovoril o mojom stave s bratom ktory to tiez nechapal, napriklad sme boli vecer v aute a chcel otvorit okna aby som sa nadychal cerstveho vzduchu potom ako otvoril mi ostalo zle zacal som rychlo dychat az som sa dusil lapal po dychu, nasledne som bol prepusteny s prace a s nejakej priciny ma prijali na internom kde mi spravili kopu vysetreni tam som prvy krat dostal Zyprexu 5mg predtym ako ma prijimali som mal zachvaty co potvrdilo len ze nieco nie je v poriadku no nic mi nezistili a ked ma prepustali som dostal znova zachvat co potvrdilo ze patrim na psychiatriu takze ma neprepustili ale rovno dali na PSychiatriu, doma som sa zatvaral do kupelky a pustal si horuci vzduch z ventilatora potreboval som sa potit a vela vody pit, mal som pocit ze to mi pomaha

[zruseny12]

nie nemozem nic mliecne,ani potraviny,co obsahuju mlieko,ci uz susene,alebo ked sa tam prida mlieko...tazko sa privyka,ale co uz...niektore veci som uz vyriesila...
ja som denne zjedla i 2jogurty,acidko som mala rada...atd.vela mliecnych vyrobkov som jedla...no nevadi...kazdy ma nejake trapenie...
tak nech sa ti dari v skole...
ja som tiez bola u znamej/minule/ a nasadila som si tuje na balkon...tak uvidim,ako sa im bude darit...clovek sa potesi ked vidi,ako mu to rastie,ze?ja mam strasne rada,kvety,pestujem strasne rada zeleninu atd./no pestovala,lebo teraz nemam kde/
aj ty sa maj krasne a pekny vecer.pa

ninik

tak to ti teda nezavidim...ale na tu hadicku urcite chod!!!a to uz vobec nebudes moct nist mliecne?fakt nezavidim..v skole pohodicka, len sa mi nechce ucit a bud vikend idem do skoly a nic neviem..a nechce sa mi ucit, ked mi je zle a myslim na to nie na ucenie...no nic, v pondelok tam musim ist..teraz som zacala pestovat vlasne bonsaje, tak aspon dake odreagovanie:D maj sa pekne potom napisem.paaa