Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

ooo

pokiaľ nejdeš k súkromnému psychológovi, tak neplatíš a nepotrebuješ doporučenie. A keď ideš k súkromnému, tak proste platíš tak či onak

ooo

jaja ako berieš ten st worth... tiež som si ho kúpila, tak ma zaujímajú skúsenosti s ním... beriem ho len odvčera.

jaja

teraz ked to príde, snažím sa na to nemyslieť, aelbo si to nepripúšťať, ísť sa prejsť, abo dačo robiť, a nie si ľahnúť a čakať čo sa bude diať- bo vtedy bolo vždy horšie! proste to akoby odignorovať- som zdravá, to ma len mozog klame!

jaja

ninik- ku psych. vraj ked máš odporučenie lekára- neplatíš... neboj sa toho čo sa deje- ono sa to vracia, len to musíš brať v pohode- povedať si že sa ti dobre dýcha, snažiť sa ukludniť, nie stresovať-hovorím z vlast. skúseností, ked som sa tomu poddala- bolo to horšie!
mala sisi kúpiť aj st johns worth- ten je naj!

ninik

ooo, ja som uz fakt bola v tom ze som na dobrej ceste k tomu aby to bolo zasa ako kedysi...ale nie...co uz narobim.skusim este toho psychologa, kamoska vravela ze mala tiez daco podobne po porode a pycholog jej pomohol.uvidim, ak nie.tak uz neviem...pekny den ti prajem

ooo

Ninik netreba. Ja už som sa zmierila s tým, že nikdy to nebude ako u ostatných ľudí, že mi proste je stále horšie a musím zatínať zuby... tie lieky nie sú zázrak, hlavne vtedy nefungujú, keď sa psychicky rútiš...

ninik

Ahojte, tak opat to na mna prislo, zasa mi je zla, zasa mi nepravidelne bije srdce, zasa tie studene koncatiny, zasa sa zle dycha....ja som uz zufala.konecne som sa citila dobre, tesila sa a zrazu....2.den co mi je zas takto....nechapem to uz.beriem Bkomplex, Quantum, Deprim, Lexaurin, Vitacalcin, Q10...ja sa uz asi zblaznim..neviete ci je ku psychologovi potrebne odporucenie od lekara??dik za pomoc

[zruseny12]

nemas vobec za co,ja som prave dovysavala,este decku a potom nejake drobne prace...ale vobec sa mi nechce...:0(((((.....