Krajsi den je tu....

Príspevok v téme: Krajsi den je tu....
boobika...

ahojte..mam 15 rokov a mala som nutkanie zalozit tuto temu...proste niekedy sem zajst a popisat o tom co sa udialo co ma-nas trapi alebo naopak tesi...nechodim sem dlho takze neviem asi to moc nesuvisi so zdravim ale dufam ze to nikoho nebude obtazovat....tak ked si chce niekto pokecat nech sem napise a ja alebo aj niekto iny urcite odpise..cloveku sa ulavi ked si moze popisat aj s ludmi z ineho prostredia ako zije...takze..ak mate nieco na srdci piste piste..tesim sa...

cat

boobika, stavim sa, ze si to vecer uz nepozries..lebo je sobota :)))

ja teraz koncim v praci, idem na plaz a vecer do ulic :) (az dvoch..)jo a medzitym nejake ham..ham.. :)))

boobika...

a kde priblizne byvas?...ja byvam pri modre..kusok od blavy..a tu od rana svieti slnko...este som sa k uceniu nedostala...a asi ani nedostanem...necham to na zajtra aj ked to poznam ze nic z toho nebude..
a tie cibulky snad pockaju este do zajtra..a zajtra to posadis a bude dobre..

sedmikraska

tak ja musim tento tyzden vytrhat zelinu z celej zahradky a nasadit urychlene kvetinky, pretoze som ich dala este ako cibulky na vaticku a uz zacnu kvitnut pomaly- nemam ale na to caaas, dnes by som sice konecne mozno aj mala, ale vonku prsi :(

boobika...

tak teda zacnem...mam na tyzden vela ucenia ale akosi sa mi nechce do toho...mam pisomku z matiky fyzily a literatury..ta liter. by sa este dala ale matika s fyzikou...na to som absolutny blbec...a ako vzdy to odkladam na zajtra..aach jaj..nepomozem si...mozno to vecer pozriem...