porucha vnimania

Príspevok v téme: porucha vnimania
neviemktosom

ahojte,mam taky problem zvlastny,ze proste,,asi mesiac si uz nic neuvedomujem,,neviem kade chodim,,proste idem si lahnut vecer ale ako keby som o tom ani nevedel,,,proste daka porucha vnimania alebo co,,,,nemozem sa na nic ani dako sustredit a tak,,,bol som na CT hlavy a EEG a nic nezistili,,,,citim sa ako keby sa mi svet snival,,,ide to rychlo volako a nic si neuvedomujem..

marisssa

ja si myslim, ze to je asi dusevneho charakteru. nie si pod tlakom v poslednej dobe?netrapi ta nieco?nemas problemy?

navi

Myslím si, že najväčším nedostatkom medicíny bude, že sa nerobili dlhodobejšie testy účinku ľubovníka na človeka v dávkach vyšších než 1800mg denne pri 0,3% koncentrácii hypericínu. U mňa začína terapeutický účinok až od 2700mg denne.

navi

Chcem aby ste vedeli, že nehľadám nikoho, kto by ma zbavil môjho problému, pretože viem, že taký človek neexistuje. Existujú ľudia, ktorí mi pomáhajú zmierniť účinok môjho problému na mňa, a to mi stačí. Ostatné je len na mne. Som maximálne spokojný.

navi

Rozdelenie neurotransmitérov.
1. aminokyseliny (kyselina glutamová, GABA, kyselina aspartová a glycin)
2. monoaminy (norepinefrin, dopamin a serotonin) a acetylcholin.
3. peptidy (vasopresin, somatostatin, neurotensin, atd.)

RNG

Na virus, vitamin C(3 gramy) a chaparal(2x1 gram)
Na plesne a kvasne kultury oreganovy olej(3x2 kapsule az 3x4 kapsule)
Na zapaly protizapalove(quercitin, bromelain, GLA,dumbier, boswelicka kyselina...)
To iste na alergie.
Na neurotransmitery je cela rada latok, najdi si na www.google.com pod klucovymi slovami neurotransmitters, Wikipedia.

mariaj

S tou chrbticou by to mohlo aj suvisiet,mam podobne priznaky,aj vela inych mam,ale mozno by sa odburalo aspon nieco. Mna uz na to niekto upozorni,ze tu krcnu chrbticu mam vneporiadku. tak vdaka.