ANAL

Príspevok v téme: ANAL
miminka havky

dobry den :) ..mam taky mensi problemik ale o to viac ma to stve :( kazdy muz miluje ked moze do prdelky dat zene pipik .samozrejme aj moj .ja by som to chcela tiez ,lenze mam zlatu zilu ,a velmi sa bojim ,aby ju nenarusil alebo co ,a chcem sa aj pytat hned ,ze ci to nejaka skusala co ma zlatu zilu ,a ci to bolelo ,myslim s tou zilou ....strasne to chcem uz len kvoli manzelovi samozrejme aj sebe ale nejak neviem ,mna to boli este ked len sa toci kolo zadku :((((poradte prosim co robit aby sa tam dostal a mna to nebolelo ,alebo naopak upozornitze to nemozem lebo toí ohrozi moju \"zilu \"dakujem za prispevocky

miminka havky

a este chcem vediet ,to musim mat stolicu predtym ?alebo ako ? mam take obavy ze to zo mna vyjde pocas milovania .....piste prosimmmmmm !!!!!!

vera

Ahojte tak to vam poviem ze ked ma na to priatel ukecal a pokusal sa o vniknutie mne az slzy vybehli, tak hned prestal a zacal ma objimat. no na druhy den sme isli kupit lubrikacny, a vecer sme skusali zas. nebolo to bohviečo... no ale ked sa to podarilo a mna ako tak nic nebolelo, usmev a pohlad ako sa na mna pozrel bol na nezaplatenie... v jeho očiach som videla, že je na mna hrdy a potom mi to aj povedal. no a dnes uz je tomu 3 mesiace a ako vravis ty m22 je to sucast kazdeho milovania. a uz aj lubrikacny stoji len tak v skrini. proste žena si zvykne tak ze uz ani nepotrebuje žiadne pomôcky. na anal nedam dopustit, je to najlepsie vzrusenie aké som kedy zažila. dodnes dakujem priatelovi ze ma ukecal a ze bol nezny a trpezlivy. a on mne zas vravi, že jedina vec je poriadne sa uvolnit a nemysliet na bolest. potom pride to prave orechove... ahojte

m22

Ahoj, ja mam tiez zlatu zilu, ale v podstate len v takej miernej forme, takze neviem, ci Ti moja skusenost bude na nieco dobra. Vseobecne, s tymto problemom sa anal neodporuca. Fakt je, ze ked sme s priatelom prvykrat skusali anal, skoro som ho zabila, kedze ta bolest sa fakt nedala vydrzat a aj nejaka ta krv bola. A tak sa to opakovalo niekolkokrat, ale kedze jemu sa tato technika evidentne pacila, nejako sa to pretrpelo. Potom sme sa dlhsiu dobu nevideli ( vztah na dialku :( ). Ja som si zaobstarala vibrator a lubrikacny gel a \\\\\\\\\\\\ \\\"trenovala\\\\\ \\\\\\\\\\". Vyskusala som niekolko poloh, v ktorej mi to bolo jednoduchsie a zaroven si zvykla na ten pocit, kedze ten otvor je predsa len urceny na ine ;). Neviem, ale myslim , ze mi to pomohlo lepsie sa uvolnit, ked to bolo uz \\\\\\\\\\\\ \\\"naozaj\\\\\\ \\\\\\\\\". A teraz si ten druh sexu fakt nemozem vynachvalit, robime to takmer pri kazdom milovani a musim priznat, ze je to aj pre mna vzrusujucejsie ako klasika. Proste to milujem. Ale musi tomu predhadzat dobra predohra, aby som sa fakt uplne uvolnila, dobre je pouzit nieco na zvlhcenie a najskor pouzit prst pokial sa uplne neuvolnim. Potom ziadna bolest a krvacanie, len super orgazmus.

miminka havky

a este chcem vediet ,,ake to bolo prvykrat ,lebo my s mnazelom sme to este neskusali ,lebo ja sa bojim tej bolesti a zlatej zily ...