Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hnisava ranka,co s tym cez noc?

Príspevok v téme: hnisava ranka,co s tym cez noc?
ranka8

Ahojte,potrebovala by som radu,kedze je sobota vecer a nemam ziadne dezinfekcne pripravky.Pred dvoma dnami som sa popalila,urobil sa mi na ruke pluzgier,cez nos sa poodieral, dnes som umyvala, prala...zapalilo sa mi to, je to cervenohnede,stipe,boli...skusala som na to dat vodku(jedine co som nasla) ale nezda sa mi ze to pomohlo. Neporadi niekto nejaky domaci liek?Co by som si na to mohla na noc dat?

mjanik

na ranky je najúčinnejší vlastný moč-používa sa od nepamäti,neviem ako bude účinný na popáleniny-skús ho

[zruseny12]

mne sa tiez stalo,ze som sa skaredo popalila a mala taku ranu ako ty,ja som si to harmancekom-vyvar vyplachovala a nechala len tak volne vysychat a pomahalo to...ale kazdemu sa hoja rany inak...

RNG

Zmiesaj praskovy cukor z olivovym olejom na hustu kasu a nanes si to hrubo na to.
Lepsie je samozrejme kokosovy olej a pridat do zmesi aj niekolko kvapiek GSE, ale aj samotny cukor pomaha hodne.
Tisicrocia pred cukrom sa na to pouzival med, dnes by som to ale uz neodporucal, lebo med je casto zamoreny a chemicky/tepelne spracovany.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.