Nie sex?

Príspevok v téme: Nie sex?
weronika

ahojte,
mam problem? mam 18 rokov a priatela uz rok a pol.. je hrozne zlaty, mily, LUBIM ho a je aj velmi trpezlivy... co pri mne naozaj potrebuje. Na sex by som sam o sebe aj chut mala, aj vzdy ked sa mazname je mi super ale ked uz ma ist k tomu zacnem sa cela triast a je mi az doplacu, som panna a tak si myslim, ze je to zrejme od strachu z bolesti lebo raz sme sa dako odhodlali ale akosi to velmi neslo ani prstami lebo ma to velmi bolelo... bola som uvolnena aj vsetko a uz neviem co mam robit:( Pocula som ze by mohol byt problem v tom, ze by som mala velmi hrubu blanu ale pocula som aj o chorobe, ze mozog nejako ovlada svaly a stahuje tie v posve a tak sa neda mat styk... newiete ako tieto problemy riesit?? lebo zacinam byt zufala a sice on mi to nidy nepowedal a nedal ani na javo bojimsa ze aj on:(

ella

ahoj weronika,ja len toľko že nie si sama, ktorá má taký problém, ja som na tom rovnako, ale tomu môjmu trpezlivosť už došla a ja nemám chuť sa do niečoho nútiť, veď čo má prísť to príde

bambuľka26

Dávam Stanleyovi za pravdu. Keby ťa nechcel a neľúbil, nečakal by toľko. Určite ťa miluje nadovšetko. Myslím si, že keď budeš sama túžiť po ňom, po styku s ním, budeľ taká uvoľnená a nažhavená, že si ani nevšimneš, že si prišla o panenstvo. Neboj sa, to príde všetko samo. Váž si ho, že je taký trpezlivý. Myslí to s tebou úprimne a vážne. Ten alkohol ma mrzí, že som ti poradila, to len tak, trochu na špic jazyka som myslela, ale to je pravda, že potom by to nebolo ono. To "prvé milovanie" nech
je pre teba nezabudnuteľné, príjemné a krásne! Držím ti palce.

weronika

ten moj necaka kedy mu dam.. on je velmi zlaty... a vobec ma do nicoho netlaci... ale mna to trapy... nie ani koli nemu ale aj pre moj osobny pocit... lebo aj keby som cakala a nemala by som sex ani dalsich 5 rokov raz to bude musiet prist a newem ako:(... co sa tyka alkoholu to nepojde... to ja len citim a je mi zle

stanley1

jutovevreco : takze chlapci su vsetkemu vzdy navine :)... keby ten jej mlady tuzi len po sexe tak by asi necakal rok a pol ..

jutovevreco

weronika, zda sa, ze na styk mas este cas. ja som mala 19 a pol a hrozne som to chcela. Davat si alkohol na uvolnenie je blbost, bud to chces zs triezva a uzijes si to, alebo nechces vobec. Chodis s nim UZ rok a pol????Moja, s manzelom zijem ESTE LEN 5 rokov...Co ty vies este o laske vo svojom veku. Ked ten tvoj mnady tuzi uz konecne omocit, nech si najde 30tnicku, nie mladu babu, ktoru bude presviedcat a cakat, kedy mu da, ked ona nechce. Zasrani, najdite si starsie, ktore uz manzelia neuspokojuju a bude obojstranna spokojnost, neblbnite mladym pannam hlavy, aj tak sa vo velkej vacsine pripadov rozidete a potom vy zenske si budete zbozne zelat, aby ste boli uplne prve pre toho praveho, ale nikdy nebudete.

bambuľka26

Weronika, niekoho to prvýkrát veľmi bolí, ale bolí o to viac, keď na to stále myslíš a čakáš, kedy tá bolesť príde. To je len chvíľka, ale potom bude OK. Neviem, skús si trocha vypiť(nie opiť sa), aby si sa trochu viac uvoľnila. Ak to nepôjde, nehanbi sa navštíviť gynekológa.Držím ti palce