pre babenky kt. sa dari chudnut

Príspevok v téme: pre babenky kt. sa dari chudnut
janelka

Ahojte.Viem ze tu sa to pisalo 100krat aj polievocka to vysvetlila ale jednoducho ja vam neviem.Nedari sa mi.Chyba mi pevna vola.Ja chcem schudnut a velmi ale potom pride nieco co mi plany prekazi.Ako napriklad stres.Mas skolu,chodim externe cize len na skusky.Jednoducho ked mam stres tak vsetko vyjem.Je mi hrozne do placu a nemam nikoho kto by mi pomohol.Nikto mi neviem poradit co mam jest,co vylucit.Som zufala.Som fajn baba ale chcelo by to stratit aj kila.Myslite si ze by sa mi mohlo do jula podarit dal dole aspon 10kg??Co mam preto spravit.Ako casto cvicit,jest a tak.prosim vas,poradte mi.Uz som chcela vela krat aj zomriet.Nic sa mi nedari.Aspon schudnut chcem.Mam 163cm vyska a kila 70 mam 20rokov.Ako sa vam dari chudnut??co preto robite???KOlko cvicite?a co cvicite?

tamarka

baby, co povieze na to, keby som sa k vam pridala aj ja? mne sa tiez nedari...mozno sa nam zacne ked sa budeme kontrolovat...

usiko

janelka....
no, mne sa daris chudnut velmi lahko. ale najprv ti musim povedat, ze som nevedela schudnut, ked som brala antikoncepciu. potom, ked som vysadila, tak to slo lahko. Dodrzujem delenu stravu uz asi 8 rokov, citim sa velmi dobre a nebyvam chora. Moj jedalny listok: Dopoludnia jem len ovocie a orechy, takych 6 kusov ovocia, a orechy tak s mierou, maju vela kalorii ale vela vyzivnych latok. Jem postupne, aby som nebola nikdy hladna. Veceru mam podla delenej stravy ale malo, napr, zemiaky varene s kukuricou a jogurtom, cestoviny s jogurtom, grenadir, rizoto, pecivo so zeleninou a acodkom atd....raz tyzdenne si doprajem vsetko, co chcem a v akomkolvek mnozstve. a tak som znenazdajky schudla 2 kila za kratku dobu. ale ja viac nepotrebujem schudnut, teda nesmiem, lebo by to bolo nezdrave.....tak drzim palec...

l

Ahoj. Podla mna mozes jest vsetko, ale pravidelne v malych mnozstvach aspon 5x denne. A samozrejme sa byt stale v pohybe. Lenze vsetko zavisi aj od metabolizmu cloveka.

katikka

ahoj JANELKA zase nevazis az tak moc..niektore dievcata maju omnoho viac ako ty a nechcu preto zomriet..mozme drzat dietu spolu budeme sa navzajom podporovat..bud tu alebo si vymenime nicky na pokeci..ja by som tiez chcela zhodit aspon 6 kil a verim ze sa mi ti podari..tak ako aj ty ked zazivam stres len pcham a pcham do seba..za mesiac maturujem a to su naozaj poriadne stresy..mozme teda drzat dietu spolu..zvladneme to..co ty nato?