poradte ci mam sancu

Príspevok v téme: poradte ci mam sancu
romantik11

Prosim poradte.Ide problem v laske.Som velky romantik a tak svojej milej posielam pekne SMS vyznavam jej lasku,pisem pre nu basne,nosim jej ruze ked je nejaky vecsi sviatok.No ona ked jej napisem napriklad nejaku SMS ze v nej vyjadrim moje city opisujem ako velmi mi chyba a ako velmi ju lubim odpise napr:"aj ja ta moc lubim a tiez mi chybas" podla mna je to dost chabe.Aj ked sme spolu vyznam jej lasku a on povie:"aj ja" to mysli ze ma tiez lubi.Niekedy sa stane ze napise nieco pekne aj sama alebo aj povie,spravi ale je to len velmi zriadka.Ja ju milujem velmi kazdu chvilu na nu myslim a stale mi chyba.Myslite ze ma lubi ked sa takto sprava? prosim poradte lebo sa kvoli tomu velmi trapim

hmm...

no neviem.. ale ja by som asi uz zutekala, keby mi chlap stale vypisoval basnicky.. je to pekne.. ale vsetkeho vela skodi... pre mna je chlap sexi, ked posobi aj tak trosku povedala by som "drsnejsie" ale potom ked z neho vylezie "lubim ta" ... tak to je sila.... :)

rodrigez

Neprehanaj to s tou romantikou. Zeny su sice nezne pohlavie, ale zasa ani presladly romantik im nie je moc po chuti. Aby ti neutiekla s nejakym neromantikom. Moc slusni chlapci nie su az tak pritazlivi ako by sa mohlo zdat.

selestina

Ale jasne, ze ta miluje len sa mozno nevie tak vyjadrit ako si to ty predstavujes....a mozno nema ani to basnicke crevo:) Ale bud pohode, lubi ta.

xixixina

Romantik, janse ze ta miluje, len nie je tak zalozena na sladotach ako ty, daj jej pokoj netlac na nu, ty jje vyznaj lasku po svojom a ona ti ju tiez vyzna po svojom.