prosim pomozte........

Príspevok v téme: prosim pomozte........
lucynka123

Dobry den....Mam strach...Pred 8 dnami som spala s frajerom...mali sme kondom , ale ten sa v polke pretrhol,ale nespravil sa...potom sme zobrali novy a tam sa spravil..robila som si uz testy ale 3 a vysli negativne...pobolievalo ma v podbrusku...asi zo stresu...mam strach...spali sem spolu asi 5 dni po menzese...

margirie

nestresuj sa lucynka!
poznam to, to vsetko je psychika, cim viac sa budes bat tym viac ti bude zle...
upokoj sa, ved dnes je skor problem otehotniet, takze ak sa nespravil a nespavas s Super manom, alebo Chuckom Norrisom bud kludna...

scaretinka

myslim ze niesi tehotná neboj.. je to velmi malilinka pravdepodobnost.. zbytočne sa nestresuj.. a potom napis ze ako to dopadlo..

lucynka123

myslíš???schudla som 4 kila...stale na to myslim..neviem vobec ako sa mam ukludnit...a mavam teraz teplotu nejak 37,1...mam nervy uz tyzden

panča

lucy, to vsetko bude stresom. Neboj, urcite to bude dobre..(ak mas dostat menzes az o tyzden, nema vyznam robit si testy)

lucynka123

mam dostat menzes na bud. tyzden vo stvrtok....ale mam nepravidelnu....mavam teraz hnacky a dneska v noci som sa zobudila na to ze mi je horko,moze to byt z tej hnacky??a moze sa robit teh. test 11 den pred menzes???

lucynka123

prosim pomozte...mam hnacky...a dneska rano som sa triasla a bolo mi horko strasnee....neni su to priznaky???strasne sa bojim...