Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Polámané, štiepiace sa nechty

Simona.b.b

Mne pomohlo brať dva mesiace zinok a vitamin c a na nechty som si tri krát do týždna dávala bio olejček určený priamo na nechty myslím že som ho kúpila na eshope nechtovyraj.sk tam ho maju za najlepsie ceny, plus , neskor som použivala ten regeneracný lak pro vita a uplne sa mi zotavili.

Ivka23

Tak ja sa tiež priklánam k tomu máčaniu v teplom olivovom oleji a následnej masáži nechtov. Používam to už 2 týždne a nechty su o dosť lepšie. Chce to len trpezlivosť a najsť si každý den 10 minut čas...Lak s vápnikom som mala ten mi nezabral a ani zinok...

Moncita22

Ja mám lak na nechty od Miss Sporty-Nail expert manicure strong growth s vitamínom A a kalciom .. keď som si ho kupovala, veľa som si od neho nesľubovala, no na moje prekvapenie, ten lak je úžasný !! Stačí jedna vrstva a nechty sú hneď pevnejšie, nelámu sa, neštiepia a dokonca rýchlejšie rastú :-))

Catali_na

Ahojky..takže každej z vás, ktorej sa lámu nechty odporúčam toto - Každý večer si potrite nechty olivovým olejom. :) je to veľmi jednoduché. Ja mám takú mini uzatvárateľnú misku pri posteli a tesne pred spaním si premasírujem každý jeden necht olejíkom. Chce to síce istý čas ale mne to pomáha !! :) (musím si zaklopať) Možno to nebude účinkovať každej, ale za vyskúšanie to rozhodne stojí.
Alebo som ešte počula, že je dobré nechty normálne zaboriŤ do polovice citróna-to som raz skúšala ale asi to nemalo účinok keď som to urobila IBA RAZ .. no alebo skúste DonnaNails (nemám skúsenosti, ale možno zaberie)