Polámané, štiepiace sa nechty

Moncita22

Ja mám lak na nechty od Miss Sporty-Nail expert manicure strong growth s vitamínom A a kalciom .. keď som si ho kupovala, veľa som si od neho nesľubovala, no na moje prekvapenie, ten lak je úžasný !! Stačí jedna vrstva a nechty sú hneď pevnejšie, nelámu sa, neštiepia a dokonca rýchlejšie rastú :-))

Catali_na

Ahojky..takže každej z vás, ktorej sa lámu nechty odporúčam toto - Každý večer si potrite nechty olivovým olejom. :) je to veľmi jednoduché. Ja mám takú mini uzatvárateľnú misku pri posteli a tesne pred spaním si premasírujem každý jeden necht olejíkom. Chce to síce istý čas ale mne to pomáha !! :) (musím si zaklopať) Možno to nebude účinkovať každej, ale za vyskúšanie to rozhodne stojí.
Alebo som ešte počula, že je dobré nechty normálne zaboriŤ do polovice citróna-to som raz skúšala ale asi to nemalo účinok keď som to urobila IBA RAZ .. no alebo skúste DonnaNails (nemám skúsenosti, ale možno zaberie)

Lela10

ahojte, na nechty ale takisto aj na vlasy je dobrý obyčajný zinok. Tiež môžem odporučiť kolagén, ktorý je stavebnou látkou nechtov a takisto vlasov a zo stravy sa získava pomerne ťažko. Ja som začala brať kolagén určený špeciálne pre ženy - femine collagen a som veľmi spokojná

simka111

ja mam tiež v poslednej dobe veľmi lamave nechty,odlupuje sa mi vrchna vrstva nechta, mam posilnujuci lak,chcem si kupiť aj zinok, ale myslim že najviac niči nechty to, že sa napr. pri umyvani ruk nepoužívaju rukavice, alebo že sa vysušuju nejakými prípravkami...

paulina

Ahoj,
mám veľmi lámavé a štiepivé nechty a neviem čo s tým mám robiť. Námáčala som si ich do olivového oleja ale nepomohla..:( kúpila som si aj špeciálny lak a ani ten nepomohol. Poraďte mi prosím. Ďakujem ;D

Tinulien

na nechty REVALID (dobre aj na vlasy - odskusane) a este pouzivam aj zlty olejcek na nechty z oriflame a pomaha mi to tiez

ROKSTAR

Gelovy lak s hodvabom

- na rozstrapkané, lámavé a mäkké nechty. Okamžite spevňuje nechty, vracia im pevnosť, robí ich odolnejšie. Možno nanášať až do 7 vrstiev bez odlakovania.

Objednas sem rokstar.tk

janqua

Dobry.Vedel by mi niekto poradit nejaku ucinnu metodu.Stale si hryziem kozky okolo nechtov a polovica z palca mi uz chyba.Co pomaha,nech je to cokolvek,olej lak,len nech to pomaha

Lucia11

ahoj,
tiez mam problem s nezdravymi nechtami, na odporucanie znamej som zacala puzivat vapnik na silne poskodene nechty(tak sa to pise na flakone) vo forme priesvitneho laku. Este ho mam len kratko ale ta znama ho velmi doporucovala, ze si ho davala asi mesiac a velmi jej pomohol.

sebosska

RNG - chcem sa spytat, ci sa da aj u nas na SVK/CZ zohnat "bezfarebny"jod(decolorized iodine), alebo sa da zohnat len cez zapadoeuropske krajiny/USA?
vdaka za odpoved.