Seknutie v krku

marwe

ahojte mam 12 rokov rano som sa zobudila a ako som sa vystierala seklo mi v krku nesla som ani do skoly lebo to boli tak ze sa nemozem ani obliect hlavu musim mat stale len v jednej pozicii a nemozem nou ani otacat prosim vas poradte mi co mam robit aby sa mi to ca najrychlejsie uzdravilo a kolko to trva prosiiiiiiiim

muc

stavce "nevyskakuju". moze ist o zablokovanie medzistavcovych platniciek. pomaha suche teplo a fixovanie krcnej chrbtice. nerob nasilu zbytocne pohyby.

Tenes

Ahojte prosím vás ... prvý raz v živote mi seklo v krku mám len pár otázok lebo neviem isto či mi to seklo že ako rozoznate či vám nahodou nevyskočil stavec ... tak že či sa vam to niekomu stalo ked ste sa zle pohli vám to len chruplo a už ste sa nepohli ...a že nedržím ramena a hlavu v prirodzenej polohe ale trochu vytočene .. prosím len chcem uistenie že to neni vyskočený stavec dakujeeem velmi ..

delphia

silwus teplo je na to dobre. vytiahni zo skrine zimny sal :))
...samozrejme, ze nie na cestu do prace, ale v pripade, ak budes doma

silwush

Bozee je tu daktoo ..rano ma seklo w krku aa pohnut z hlawou woobec nemozem ..masirowala som to ale nist nepomaha..prooosim pomozte mi

zds

suche teplo. SUCHE!
napr. fen, termofor.
ked ide o akutny stav, vyhladaj (zajtra lekara.)
.
ak mas doma gingo, v akejkolvek podobe (tabletky, caj...) daj si ho podla navodu - rozsiruje cievy a cievky.
ihned vynechaj tazke potraviny - najma maso a bielu muku, cierny caj, kavu.
ak mas doma caje - praslicka, prhlava, rozne ocistujuce caje, zacni ich hned pit.
inak najlepsie je minimum jedla az vobec (napr. pol dna ti vobec neuskodi, ak nemas diabetes a neberies inzulin).